Ewa Chodakowska opisała incydent na lotnisku w Atenach. "Konsekwencje zostaną wyciągnięte"

Ewa Chodakowska opisała incydent na lotnisku. Ubolewa nad kobietami
Ewa Chodakowska opisała incydent na lotnisku. Ubolewa nad kobietami
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Ewa Chodakowska opisała przykry incydent, który wydarzył się na lotnisku w Atenach, gdy wracała do Warszawy. Trenerka fitness została nieprzyjemnie potraktowana przez dziewczynę z obsługi przy odprawie bagażowej. Po tym zdarzeniu gwiazda wysnuła gorzką refleksję na temat kobiet.

Ewa Chodakowska jest jedną z osób, które utożsamiają się z hasłem "girl power". Znana trenerka motywuje swoje fanki i podopieczne w drodze do wymarzonej sylwetki. Ale nie tylko wygląd jest dla niej istotny. Gwiazda poruszyła na Instagramie ważny temat. Niestety stało się to przy okazji przykrego incydentu.

Ewa Chodakowska opisała nieprzyjemny incydent na lotnisku w Atenach

Ewa Chodakowska opisała w mediach społecznościowych przykrą sytuację. Młoda dziewczyna z obsługi lotniska w Atenach oceniła ją powierzchownie i sprawiła, że trenerka fitness bardzo zawiodła się na kobiecej solidarności. Okazało się, że Ewa Chodakowska miała kilogram nadbagażu. Została poproszona przez dziewczynę z obsługi o przepakowanie torby. Dalsza część historii zaskakuje i smuci.

"Obok, przy kolejnym CHECK-IN, siedzi mężczyzna i zwraca się do tej dziewczyny po grecku: 'No weź... Nie mogłaś jej puścić z tym jednym kilogramem?' - ewidentnie zaskoczony. Na co dziewczyna odpowiada po grecku: 'NIE! Bo ona mi się nie podoba!' - już dużo mniej przyjemnym tonem. Na nieszczęście znam grecki. Rozumiem i mówię po grecku. Zastygam na chwilę. Przekładam 1 kg do torby podręcznej. Prostuje się i patrząc dziewczynie w oczy, mówię: 'Każesz mi przełożyć 1 kg nadbagażu, BO CI SIĘ NIE PODOBAM? To jest twój argument? W XXI wieku, kiedy kobiety walczą na całym świecie o prawa, gdzie trąbi się o słuszności ruchów wspierających kobiety, ty mnie tak poniżasz. Wstyd! Wstydź się'. Ta wręcza mi bilet, bez słowa. Już bez kontaktu wzrokowego" - tak Ewa Chodakowska opisała sytuację na Instagramie.

Ewa Chodakowska nagrała na InstaStories wiadomość skierowaną do linii lotniczych, z których korzystała. Postanowiła interweniować i walczyć o swoje prawa. Zapytaliśmy ją o tę sytuację.

- W dobie maseczek mniej chodziło o urodę, a bardziej o zwykłą złośliwość dziewczyny. A przecież nie wypada. Linie Aegean Airlines już odpowiedziały. Bardzo przepraszają, a konsekwencje zostaną wyciągnięte. To bardzo ważne, że linie zareagowały — niech każda kobieta wie, że może reagować w takiej sytuacji i oczekiwać sprawiedliwości — powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny
Barara Kurdej-Szatan w rozmowie z nami powiedziała, czy razem z mężem myślą nad powiększeniem rodziny.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Chodakowska walczy ze stereotypami. Apel do fanów

Ewa Chodakowska zakończyła swój wpis na Instagramie refleksją na temat kobiet.

"Nie pisze tego, żeby się nad sobą użalać — nie szukam pocieszenia. Pragnę jedynie naświetlić problem, z jakim przyszło nam — KOBIETOM — mierzyć się w dzisiejszych czasach! Walczymy o swoje prawa. I nie wygramy! Jeśli wciąż będziemy walczyć między sobą!!!" - apelowała do fanów.

Trenerka fitness jakiś czas temu wypowiedziała się w jeszcze innej kwestii. Ewa Chodakowska chciałaby normalizować bezdzietność z wyboru.

"Dlaczego nie masz dzieci? Będziesz tego żałować. Kto Ci poda na starość … bla bla bla. Zaznaczam. Nie robią na mnie wrażenia, życzenia obcych ludzi, co do moich wyborów. Przede wszystkim pora NORMALIZOWAĆ BEZDZIETNOŚĆ Z WYBORU! Pora też głośno mówić, NASZE ŻYCIE — każdej z nas — TO NASZA SPRAWA" - podkreśliła gwiazda na Instagramie.

Przeczytaj więcej:

Ewa Chodakowska opisała sytuację na Instagramie
Ewa Chodakowska opisała sytuację na Instagramie
Źródło: Instagram @chodakowskaewa

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości