Gwiazdy

Ewa Farna w pierwszym wystąpieniu po porodzie. "Mama miała chwilę wolnego"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Ewa Farna pokazała filmik po urodzeniu drugiego dziecka

  Polsko-czeska wokalistka niedawno urodziła córkę. Niecałe 2 miesiące po porodzie Ewa Farna pojawiła się na gali rozdania "Aniołów". Internauci zachwycili się tym, jak piosenkarka prezentowała się na czerwonym dywanie.

Ewa Farna to jedna z niewielu gwiazd, która lubi zaskakiwać i jednocześnie stroni od medialnego szumu i blichtru. Wokalistka o drugiej ciąży poinformowała podczas publikacji zdjęcia okładki nowego albumu “Umami”. 6 marca 2022 roku przywitała na świecie Ellę i odsunęła na bok swoją karierę. Podczas rozdania czeskich nagród muzycznych pierwszy raz po porodzie wystąpiła publicznie. 

Ewa Farna debiutuje na czerwonym dywanie po porodzie 

Gala rozdania "Aniołów" to jedno z najważniejszych przedsięwzięć muzycznych w Czechach. Ewa Farna wielokrotnie wcielała się w rolę prowadzącej, jednak w tym roku sama należała do grona nominowanych. Statuetkę otrzymała w kategorii "Najlepszy Artysta Solowy”. W opisie publikacji pięknie podziękowała za wyróżnienie oraz nawiązała do życiowej roli, jaką jest macierzyństwo.

"Mam drugiego anioła w domu. A właściwie to piątego (dzieci i M-Anioł). Dziękuję Akademii za nagrodę i tyle nominacji. Przyznam, że bardzo sobie tego życzyłam" – napisała krótko. 

Ewa Farna pochwaliła się zdobytą nagrodą w mediach społecznościowych. Zdecydowała się także na żartobliwy komentarz napisany w swoim unikatowym stylu.

"Mama miała chwilę wolnego i jej się podobało!" - napisała. 

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli" Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Ewa Farna - związek i dzieci

Ewa Farna od 2017 roku jest żoną muzyka i gitarzysty ze swojego zespołu - Martina Chobota. Para po dwóch latach ogłosiła, że na świecie pojawił się ich pierwszy potomek - Artur. Fani muzyki artystki musieli długo czekać na jej estradowy powrót. Po 6 latach przerwy zapowiedziała jednak nowy album. To właśnie podczas promocji okładki do płyty wyznała, że spodziewa się drugiego dziecka.

"Jak obiecałam - tu tracklista i tył płyty 'UMAMI'. Jedno 'dziecko' w postaci płyty lada moment a drugie nie wiem jeszcze, jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawą mocno sercową" - napisała w swoim poście na Instagramie Ewa Farna.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości