Fabienne Wiśniewska zmieniła kolor włosów. Marta Wiśniewska nie kryje zachwytu

Fabienne Wiśniewska
Fabienne Wiśniewska zmieniła kolor włosów
Źródło: X-News, Dzień dobry TVN
Córka Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej zaszalała z fryzurą. Fabienne Wiśniewska zdecydowała się na odważną metamorfozę. Dziewczyna została blondynką. Mandaryna towarzyszyła córce u stylisty fryzur. 

Fabienne Wiśniewska miała brązowe włosy do ramion. W innym wydaniu pokazała się na ważnej uroczystości. Córka Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej niedawno miała studniówkę. To wyjątkowe wydarzenie dla dorastającej dziewczyny. Fabienne postanowiła wtedy uzupełnić swoją stylizację odpowiednią fryzurą. Dziewczyna zaskoczyła długością włosów. Na głowie miała doczepiany kucyk i wyglądała olśniewająco.

Fabienne Wiśniewska zmieniła kolor włosów. Co na to Marta Wiśniewska?

Fabienne Wiśniewska teraz poszła o krok dalej. Córka Michała Wiśniewskiego postanowiła odmienić swój wizerunek. Po jej dawnym kolorze nie ma już śladu. Długość włosów została, ale dziewczyna jest nie do poznania. Wszystko przez nowy kolor. Co na tak odważną zmianę powiedziała jej mama?

Anna Świątczak o początkach w zespole Ich Troje. Wszystko zmieniło się, kiedy wyszła za Michała Wiśniewskiego
Anna Świątczak opowiedziała o początkach w zespole Ich Troje. Wokalistka wyznała, że kiedy poślubiła Michała Wiśniewskiego, wszystko się zmieniło.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marta Wiśniewska towarzyszyła córce w salonie zaprzyjaźnionego stylisty fryzur. Opublikowała zdjęcie Fabienne po metamorfozie i jak wynika z jej wpisu na Instagramie, bardzo podoba jej się zmiana w wyglądzie córki.

"Jedyne słuszne miejsce. Moja piękna córka od dziś jest blondynką" - napisała Mandaryna.

"Zupełnie inna osoba....na plus oczywiście", "Piękna kobieta, której w blondzie jest zjawiskowo. Jak dla mnie zmiana w 100% udana" - komentowali internauci.

Marta Wiśniewska i Fabienne. Matka i córka eksperymentują z wyglądem

Jakiś czas temu Mandaryna zamieściła na Instagramie zdjęcie z córką, na którym wyglądały jak siostry! Fani piosenkarki nie mogli oderwać wzroku od mamy i córki.

"Wyglądacie jak siostry, bo dla Ciebie Marta czas się zatrzymał. Fabka powalająco piękna!" - pisali internauci.

Mandaryna przyjaźni się ze znanym stylistą gwiazd, Kajetanem Górą, który "wyczarował" dla niej i Fabienne nowy look. Gwiazda i jej córka zaprezentowały się w różnych kolorach włosów. Założyły peruki i mogły przekonać się, w którym kolorze lepiej wyglądają, w blondzie czy brązie.

Zobacz także:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: X-News, Dzień dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości