Do sieci trafił fałszywy nekrolog Eminema. Szybko okazało się, co za tym stoi

Eminem
Eminem
Źródło: Getty Images
Eminem zaskoczył fanów, rozsyłając w świat wieść o swojej śmierci? Nie do końca tak jest, ale amerykański raper, producent oraz aktor potrafi wzbudzać kontrowersje. Rzeczywiście w sieci pojawił się jego wizerunek i informacja o zgonie, ale dotyczy ona alter ego artysty – Slim Shady'ego. Zobaczcie, co Eminem zamierza zrobić.

Eminem tak naprawdę nazywa się Marshall Bruce Mathers III. Piętnastokrotny zdobywca Nagrody Grammy oraz laureat Oscara w 2022 roku został wprowadzony do słynnej Rock and Roll Hall of Fame. W branży muzycznej fani znają go pod kilkoma pseudonimami: Eminem, M&M, Slim Shady, Rabbit.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

15122023_SZAFYGWIAZD_MYSZKOWSKI_MUZYKA
Leon Myszkowski o pracy i zarobkach DJ-a. "Jak ci się nie chce robić, to z niczego nie wyżyjesz"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Fałszywy nekrolog alter ego Eminema

Pod koniec kwietnia Eminem zapowiedział nowy album. Krążek "The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)" ukaże się latem 2024 roku. Artysta uśmiercić też swoje alter ego – Slim Shady'ego. W serwisie YouTube pojawił się zwiastun nowego albumu w stylu programu kryminalnego "Niewyjaśnione tajemnice".

"Przez swoje złożone, łamiące język i często krytykowane rymy, blond anty-bohater znany jako Slim Shady dorobił się niemałego grona wrogów" – zapowiada prowadzący w materiale wideo.

Poza nagraniem raper potwierdził "śmierć" Slim Shady'ego, publikując fikcyjny nekrolog w gazecie "Detroit Free Press". Oprócz krótkiej biografii artysty pojawiło się zapewnienie, że fani nigdy nie zapomną kontrowersyjnego rapera.

"Oby naprawdę odnalazł w zaświatach spokój, którego nie mógł znaleźć na Ziemi" – czytamy w nekrologu zilustrowanym zdjęciem Eminema w masce charakterystycznej dla postaci Jasona Voorheesa z serii filmów "Piątek, trzynastego".

Internauci spodziewają się, że Eminem planuje coś naprawdę spektakularnego i być może już niedługo zaprezentuje nowy utwór.

Eminem — czy raper założył własną rodzinę?

Eminem był dwukrotnie żonaty z Kimberly Anne Scott, którą poznał w szkole średniej. Zakochani wzięli ślub w 1999 roku. Ukochana gwiazdora rok później próbowała popełnić samobójstwo i pozwała męża za zniesławienie po tym, jak przedstawił jej śmierć w piosence "Kim". W 2001 roku para sfinalizowała rozwód. Eminem pięć lat później podjął zaskakującą decyzję i ożenił się z Kimberly Anne Scott ponownie. Jednak i tym razem ich małżeństwo nie przetrwało. Raper zgodził się na dzielenie się opieką nad swoją córką Hailie Jade Scott z byłą żoną. Pociecha muzyka przyszła na świat już w 1995 roku.

Eminem ma również dwie adoptowane córki. Alaina "Lainey" Scott jest dzieckiem siostry Kimberley Scott, natomiast Whitney Scott to dziecko z poprzedniego związku Kimberley.

Biologiczna córka rapera zaręczyła się i planuje w tym roku ślub.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości