Gerard Pique zamieszkał z nową kochanką. Musi spełnić jednak pewien warunek

Autor:
Zuzanna
Niedzielska
Gerard Pique i Clara Chia zamieszkali razem w apartamencie w sercu Barcelony

Gerard Pique i Clara Chia zamieszkali już pod jednym dachem, jak informują hiszpańskie media. Shakira może mieć powody do zazdrości, jednak na czas przyjazdu dzieci kochanka jej byłego partnera opuszcza mieszkanie.

Gerard Pique i Shakira po głośnym rozstaniu są na celowniku wszystkich mediów. Para była ze sobą aż 12 lat, jednak serce piłkarza skradła młodsza o dekadę kochanka Clara Chia, a piosenkarka niestety nie wybaczyła mu zdrady. To jednak nie wszystko. Shakira nagrała nowy przebój, w którym zmieszała parę kochanków z błotem, a siebie nazwała w nim... Ferrari.

Reszta artykułu pod materiałem wideo:

"Ogień pytań" w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
wideo 2/9

Gerard Pique i Clara Chia już mieszkają razem

Gerard Pique zamieszkał już ze swoją kochanką, jak poinformował dziennik "El Periodico de Catalunya". Clara Chia przeprowadziła się bowiem do jego apartamentu w centrum Barcelony. Na czas przyjazdu dzieci (Milana i Sashy) nowa partnerka opuszcza mieszkanie i zostawia ich samych, aby spędzili wspólnie czas. Ta kwestia miała zostać podobno uzgodniona z Shakirą.

Mężczyzna 25 stycznia pochwalił się wspólnym selfie z nową ukochaną i uciął tym samym wszelkie plotki na temat rozstania. Fotka zebrała aż cztery miliony polubień. Niektórzy internauci twierdzą, że Clara ma podobną urodę do Shakiry. 23-latka studiuje obecnie kierunek związany z Public Relations. Widzicie podobieństwo?

Shakira nie zamieszkała z nim tak szybko

Shakira może mieć powody do zazdrości, bowiem ona nie zamieszkała z piłkarzem aż tak szybko. Początkowo utrzymywali relację w tajemnicy, a dopiero po roku oficjalnie potwierdzili, że są razem. "Kobiety już nie płaczą, kobiety tańczą merengue!" - skomentowała jego ostatni post z kochanką.

Zirytowana sytuacją Shakira postanowiła też nagrać piosenkę w której wyśpiewała, co tak naprawdę sądzi o nowym związku Pique. "Zamiast trenować tyle na siłowni, lepiej potrenuj mózg" - napisała dobitnie w tekście. Dodajmy, że piłkarz zostawił byłej miłości nowy dom na obrzeżach miasta, a sam przeprowadził się do mieszkania.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Zuzanna Niedzielska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Image

Pozostałe wiadomości