Joanna Krupa usmażyła dla córki naleśniki. Zabawna reakcja Ashy

Autor:
Norbert
Żyła
Joanna Krupa

Joanna Krupa jest aktywna w swoich mediach społecznościowych. Gwiazda na swoim koncie w serwisie Instagram opublikowała wideo, na którym gotuje córce. Mała Asha dobitnie podsumowała umiejętności kucharskie modelki.

Joanna Krupa jest modelką oraz prowadzącą program TVN "Top Model". Gwiazda znana jest również ze swojej działalności na rzecz zwierząt. Prywatnie Joanna Krupa od 2018 roku jest żoną Douglasa Nunesa. Modelka jest również mamą 3-letniej Ashy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Katarzyna Grabowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Katarzyna Grabowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" Katarzyna Grabowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Joanna Krupa usmażyła córce naleśniki

Joanna Krupa chętnie dzieli się za pomocą swoich mediów społecznościowych czułymi chwilami, jakie spędza z córką Ashą. Gwiazda niedawno na swoim koncie w serwisie Instagram relacjonowała gotowanie naleśników dla swojej pociechy. Córka modelki dosyć dobitnie podsumowała jej umiejętności kucharskie.

"Nie smakuje mi. Co to jest? Masło?" – powiedziała mała Asha po spróbowaniu przygotowanych przez modelkę naleśników.

Joanna Krupa nie zmartwiła się opinią córki i z humorem podeszła do zaistniałej sytuacji porównując przygotowane przez siebie naleśniki do tych, które robi jej małżonek.

"Nie, to syrop. Są takie same, jak robi tata" – odpowiedziała modelka.

Joanna Krupa gotuje córce naleśniki Źródło: Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa - życie prywatne

Joanna Krupa prywatnie jest żoną Douglasa Nunesa. Warto dodać, że jest to drugi mąż gwiazdy, która do 2017 roku była małżonką pochodzącego z Francji biznesmena - Romana Zaigo. Ostatecznie para rozstała się po czterech latach małżeństwa ze względu na narastającą różnicę w życiowych priorytetach.

Joanna Krupa poznała swojego obecnego męża przypadkiem podczas spaceru z psami w 2017 r. Po kilku tygodniach Douglas Nunes zaprosił modelkę na kolację. Miłość do zwierząt to jedna z wielu cech, jakie połączyła parę. W 2018 roku Joanna Krupa i Douglas Nunes stanęli na ślubnym kobiercu, a rok później powitali na świecie swoją córkę Ashę.

Joanna Krupa niewiele mówi publicznie o swoim mężu. Gwiazda w jednym z wywiadów jedynie zdradziła, że Douglas Nunes zawodowo zajmuje się drukowaniem komiksów i produkcją filmów animowanych.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości