Gerard Pique pierwszy raz opowiedział o swojej nowej dziewczynie. "Jestem marionetką"

Gerarad Pique po raz pierwszy o nowej dziewczynie
Gerarad Pique po raz pierwszy o nowej dziewczynie
Źródło: Europa Press
13 lat - tyle trwał związek Gerarda Pique z Shakirą. Po głośnym rozstaniu w zeszłym roku, którego powodem miała być zdrada ze strony znanego piłkarza, ten wcale nie kryje się z nowym uczuciem. Po usilnych próbach mediów uchwycenia zakochanych w obiektywie, sam zainteresowany w końcu wypowiedział się na temat obecnej partnerki, Clary Chii Marti.

Związek słynnego piłkarza z niemniej znaną piosenkarką zakończył się nagle w zeszłym roku. Shakira nie kryje rozczarowania i publicznie leczy złamane serce. Jej były natomiast przestał już ukrywać nową ukochaną. Jak czuje się w nowej relacji?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Magdalena Boczarska o pracy z Mateuszem Banasiukiem. "Ktoś późno na to wpadł"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Gerard Pique o nowej dziewczynie. "Jestem marionetką"

W tekście singla, który powstał zaraz po feralnym wydarzeniu, Shakira wprost wyraziła swoją niechęć do nowej ukochanej byłego. Śpiewa o zamianie Ferrari na Twingo, czy Rolexa na Casio. Gerard Pique traktuje sytuację raczej jako dobry żart. Pozował już bowiem z Casio na ręce, a na jeden ze swoich piłkarskich treningów przyjechał Twingo.

Medialny szum zdaje się bardziej przeszkadzać Clarze Chii Marti. Jej prywatności stara się chronić też sam Gerard Pique. W sieci krąży bowiem filmik, na którym widać, jak swoim ciałem zasłania partnerkę przed paparazzi. Niedługo po tym, jak wideo obiegło sieć, piłkarz po raz pierwszy opowiedział o swoim nowym związku.

"Jesteś na bieżąco z modą? Przeglądasz magazyny modowe, aby nadążać za trendami?" - zapytał John Nellis, dziennikarz - tiktoker.

Gerard Pique odpowiedział, po raz pierwszy nawiązując publicznie do relacji z Clarą Chią Marti.

"Nie, prawda jest taka, że chodzę z dziewczyną do sklepu i to ona kupuje mi ubrania. Jestem marionetką" - odparł.

Gerard Pique i Shakira - dlaczego się rozstali?

Choć od rozstania minęło już kilka miesięcy, Shakira wciąż nie może pogodzić się ze zdradą Gerarda Pique. Nową partnerkę piłkarza fani zauważyli podczas wywiadu, przeprowadzonego w formie wideokonferencji. Pikanterii tej sytuacji dodaje fakt, że Gerard Pique był wtedy w domu, który dzielił z żoną i dziećmi.

Według portalu "Page Six", Shakira była "zdruzgotana, gdy dowiedziała się, że ta kobieta najwyraźniej czuła się właścicielką domu, który dzielili z dziećmi, i że romans trwał znacznie dłużej, niż sobie wyobrażała".

Niedługo potem piłkarz zamieścił pierwsze selfie z Clarą Chią Marti, a Shakira udzieliła szczerego wywiadu magazynowi Elle.

"Coś, co było dla mnie świętością, czyli moje małżeństwo, zostało potraktowane przez media w sposób wulgarny i tani. Dla kobiet takich jak ja, które cenią sobie rodzinę, obserwowanie tego, jak zostaje to obrócone w pył, jest jednym z najboleśniejszych doświadczeń" - mówiła.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Europa Press

podziel się:

Pozostałe wiadomości