Gerard Pique rozstał się z partnerką? "Jest rozczarowana"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Gerard Pique rozstał się z partnerką?

Gerard Pique i Skahira byli jedną z najpopularniejszych par w świecie show-biznesu. Po 12 latach w mediach pojawiła się informacja o ich rozstaniu. Piłkarz związał się z młodszą modelką, jednak jak donoszą hiszpańskie media i ten związek nie przetrwał.

Shakira i Gerard Pique poznali się w 2010 r. Między tą dwójką szybko pojawiło się uczucie i nie przeszkadzała im 10-letnia różnica wieku, bowiem piłkarz jest młodszy od piosenkarki. Niedługo później na świecie pojawiły się ich dzieci.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr i Dorota są nadal razem?
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr i Dorota są nadal razem? Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznał, co łączy go z Dorotą. Czy ich związek przetrwał po programie? Zobacz wideo.

Gerard Pique rozstał się z nową partnerką?

W 2013 r. para powitała na świecie syna Milana, a w 2015 r. syna Sashę. Shakira wraz z synami często towarzyszyła ukochanemu na stadionach, a on wspierał ją w rozwijaniu jej kariery. Niespodziewanie kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja o ich rozstaniu.

Na początku para nie chciała komentować tych doniesień, jednak w hiszpańskiej prasie ukazały się relacje ich bliskich, którzy twierdzili, że piosenkarka przyłapała ukochanego na zdradzie. Niedługo później para potwierdziła te doniesienia, a piłkarz zaczął być widywany u boku 23-letniej studentki Clary Chii Martin.

23-latka miała mieć dość zainteresowania mediów

Internauci szybko zauważyli, że nowa wybranka piłkarza FC Barcelony jest bardzo podobna do gwiazdy estrady, jednak negatywnie odnosili się do nowego związku Gerarda Pique. Teraz w mediach pojawiły się nowe informacje o ich związku.

Jak podają hiszpańskie media Gerard Pique i jego 23-letnia partnerka mieli się rozstać. Informatorzy twierdzą, że Clara Chia Martin miała mieć dość ciągłego zainteresowania mediów jej związkiem.

"Jest wściekła i rozczarowania, ponieważ Gerard nie tylko stale będzie jeździł do Miami, by zobaczyć się ze swoimi dziećmi, ale ostatnio szuka tam nawet mieszkania, w którym mógłby z nimi pomieszkiwać" - czytamy.

Jak na razie ani Gerard Pique, ani 23-latka nie zabrali głosu w mediach. Będziemy was informować na bieżąco.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

Pozostałe wiadomości