Mariusz Kozak zdradza, czy jego partner jest zazdrosny o Jacka Szawiołę. "Tolerują się"

Mariusz Kozak o związku z kobietą
Mariusz Kozak o związku z kobietą
Źródło: MWMEDIA
Mariusz Kozak w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl powiedział o swoich poprzednich związkach. Uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" wyjaśnił, czy jego obecny partner jest zazdrosny o Jacka Szawiołę, z którym nadal występuje w programie.

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła to jedna z najbardziej lubianych par w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Panowie zaczęli swoją przygodę z telewizją, kiedy byli jeszcze w związku. W trakcie trwania programu rozstali się, jednak nadal wspólnie komentowali różne formaty telewizyjne.

KOZAK_STAREZWIAZKI
Mariusz Kozak o relacji jego partnera z Jackiem Szawiołą
Mariusz Kozak o relacji jego partnera z Jackiem Szawiołą

Mariusz Kozak o rozstaniu z Jackiem Szawiołą

Widzowie wiedzieli dokładnie, kiedy para się rozstała, ponieważ ich relacje się nieco ochłodziły. Na szczęście Jacek Szawioła i Mariusz Kozak przetrwali ten czas i teraz przyjaźnią się. Nadal możemy oglądać panów na ekranie, a ich zabawne, a także często kąśliwe komentarze rozbrajają fanów tego formatu. Jacek Szawioła i Mariusz Kozak stali się na tyle rozpoznawalni, że prowadzili nawet program w stacji TTV "Pałacowe Love".

Mariusz Kozak niedługo później poznał Sebastiana Szaratę, który jest projektantem ubrań. Mariusz i Sebastian są razem już od dłuższego czasu. Teraz w rozmowie z Dagmarą Olszewską Mariusz Kozak opowiedział o swoim emocjach, niedługo po rozstaniu z Jackiem Szawiołą. Jaką mają relację?

- Teraz już nie jest trudna, natomiast były bardzo trudne momenty. Dochodziliśmy do wniosku, że koniec, więcej razy nie nagrywamy. Musieliśmy przejść ten etap kłótni, natomiast teraz jest dobrze i widać to na ekranie, że już jesteśmy w dobrych relacjach, wszystko co złe już przerobiliśmy. Bardzo się cieszę, że utrzymuję kontakt z byłymi partnerami, gdyż po co mieć wrogów — powiedział Mariusz Kozak.

Partner Mariusza Kozaka jest zazdrosny o Jacka?

Uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem" powiedział również, czy jego partner jest zazdrosny o jego kontakty z Jackiem Szawiołą.

- Jak najbardziej. Czasem się czegoś uczę, czasem coś usłyszy lub zobaczy na ekranie, że z Jackiem coś wspominamy, więc jak najbardziej, ale nie ma z tego powodu wielkich awantur, czasem jakieś drobne złośliwości, ale czasami pojawiają się takie niekomfortowe sytuacje, kiedy ludzie zaczepiają nas na ulicy i pytają: "a kto to jest?", "gdzie jest twój chłopak?", "to jest twój nowy chłopak?". Ludzie bywają często bezpośredni i niekiedy nie zastanowią się, jak coś chlapną i potrafią przez to kogoś zranić — wyznał w rozmowie z nami.

Mariusz Kozak został zapytany o to, czy jego partner Sebastian przyjaźni się z Jackiem Szawiołą.

- O przyjaźń chyba trudno by było, ale widują się. Ostatnio byliśmy na imprezie, nawet Jacek chciał pożyczyć od Sebastiana ciuch na tę imprezę, więc można powiedzieć, że panowie się tolerują — dodał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości