Gwiazdy

Paweł Wilczak o serialu "Kasia i Tomek". "Dzięki Bogu zadecydowano, że to ma być Joasia i ja"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Urszula Grabowska
Paweł Wilczak wspomina serial "Kasia i Tomek"

Paweł Wilczak ostatnio w rozmowie z nami wrócił wspomnieniami do lat, kiedy na planie serialu "Kasia i Tomek" poznał swoją przyszłą żonę, a także partnerkę serialową — Joannę Brodzik. "Serial zmienił moje życie" - powiedział.

Paweł Wilczak brał udział w sesji zorganizowanej z okazji 25-lecia stacji TVN. Przy tej okazji w rozmowie z nami wrócił wspomnieniami do czasów, kiedy grał w serialu "Kasia i Tomek". Przypomnijmy, że aktor na ekranie zadebiutował już pod koniec lat 80. XX wieku. Zagrał m.in. w "Pannach i wdowach", "Pajęczarkach", "Ekstradycji" czy "Sezonie na leszcza", jednak prawdziwą sławę przyniosła mu rola w serialu TVN "Kasia i Tomek".

Paweł Wilczak o serialu "Kasia i Tomek"
Paweł Wilczak o serialu "Kasia i Tomek" Paweł Wilczak o serialu "Kasia i Tomek"

Paweł Wilczak o serialu "Kasia i Tomek"

Paweł Wilczak wcielił się w główną postać Tomka, a rolę Kasi zagrała Joanna Brodzik. To właśnie tam aktorzy poznali się i szybko pojawiło się między nimi uczucie. Od emisji serialu minęło już 20 lat, a Joanna Brodzik i Paweł Wilczak są do tej pory w szczęśliwym związku.

Serial "Kasia i Tomek" był emitowany do czerwca 2004 r. Para zaczęła się spotkać od 2003 r. i doczekali się dwóch synów bliźniaków — Jana i Franciszka, którzy mają już 14 lat. Teraz w rozmowie z nami aktor wyznał, że serial odmienił jego życie.

- Nie wiem, czy (serial przyp. red.) jest kultowy, ale na pewno jest zapamiętany. To był serial, który zmienił moje życie w wielu wymiarach. Wspomnienia są genialne, aż nie chce się wierzyć, że to minęło tyle lat. Fajnie, że było (śmiech). Castingów było sporo, z tego co pamiętam, bo tam się przewijali różni kandydaci i kandydatki, ale dzięki Bogu zadecydowano, że to ma być Joasia i ja, i tak się stało — powiedział.

Paweł Wilczak i Joanna Brodzik poznali się na planie "Kasi i Tomka"

Dalej aktor wyjaśnił, że nie zna przepisu na udany związek. Zaznaczył, że jest to bardzo indywidualna kwestia.

- Jak powiadam, zmieniło się w wielu wymiarach. Nie mam zielonego pojęcia, to każdy musi mieć swoje indywidualne podejście — dodał.

Przypomnijmy, że kiedy w 2002 r. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak spotkali się na planie "Kasi i Tomka", aktorka była wówczas w związku z Bartłomiejem Świderskim. Z czasem okazało się, że uczucie między głównymi bohaterami jest silniejsze i Joanna Brodzik rozstała się z aktorem.

Zakochani potwierdzili swój związek dopiero w 2004 r. Są razem od prawie 20 lat, jednak jak dotąd nie zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu. Para rzadko mówi w mediach o swoim życiu prywatnym. Jakiś czas temu w jednym z wywiadów Paweł Wilczak powiedział:

"To jest tak, że ja zawsze byłem zwolennikiem tego, aby życie prywatne zostało życiem prywatnym" - mówił.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości