Gwiazdy

Marta Karpińska z "Gogglebox. Przed telewizorem" urodziła. Pokazała zdjęcie

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Marta Karpińska

Gwiazda "Gogglebox. Przed Telewizorem" urodziła. Marta Karpińska opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie ze szpitala. "Uczymy się siebie, zaczęliśmy najpiękniejszą drogę. Do zobaczenia niebawem" - napisała.

Marta Karpińska to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazda na początku roku opublikowała na Instagramie zdjęcie, którym potwierdziła doniesienia o swojej ciąży. Jej pokaźne grono obserwatorów nie ukrywało radości. Pod postem w kilka chwil pojawiły się dziesiątki komentarzy. Informacja o narodzinach drugiego dziecka spotkała się z równie dużym uznaniem. 

Marta Karpińska z "Gogglebox. Przed telewizorem" urodziła

Marta Karpińska do rodziny "Gogglebox. Przed telewizorem" należy od 2015 roku. Od tego momentu systematycznie pojawia się także w mediach społecznościowych, pokazując swoją codzienność. Widzowie mogą ją także pamiętać z roli Wodzianki w programie Kuby Wojewódzkiego. Marta Karpińska rankiem, 1 lipca poinformowała za pośrednictwem Insta Stories, że jej druga córeczka jest już na świecie. 

"Kochani, dostaję każdego dnia od was bardzo dużo wiadomości, czy wszystko dobrze. Nie jestem w stanie wam odpisywać i nawet odczytywać wszystkich wiadomości, bo skupiam się na Mai. Uczymy się siebie, zaczęliśmy najpiękniejszą drogę. Do zobaczenia niebawem" - napisała. 

Dziecko Marty Karpińskiej
z28645477IH,Marta-Karpinska
Jakub Gierszał o kradzieży tożsamości. "Było dużo takich kont, które się pode mnie podszywały"
Jakub Gierszał o kradzieży tożsamości. "Było dużo takich kont, które się pode mnie podszywały" Źródło: "Co Za Tydzień"

Marta Karpińska z "Googlebox. Przed telewizorem" - życie prywatne i ciąża

Marta Karpińska w wywiadzie z nami opowiedziała swoją historię starania o dziecko. Podczas kontrolnej wizyty u ginekologa usłyszała bowiem przerażającą diagnozę.

"Byłam u ginekologa, aby sprawdzić, czy wszystko "działa prawidłowo" i... wtedy usłyszałam diagnozę! Okazało się, że mam polip szyjki macicy, który może działać jak wkładka antykoncepcyjna. Jeżeli starania o dzidziusia byłyby nieskuteczne, wtedy należałoby go usunąć operacyjnie. (...) Jakież było nasze zaskoczenie, kiedy przy pierwszej próbie udało się! A po polipie przy kolejnych wizytach u lekarza nie było śladu. Podwójna radość nie do opisania" - powiedziała Marta Karpińska. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/marta_karpinska_wodzianka/

Pozostałe wiadomości