Pożar w apartamentowcu, w którym mieszka Grażyna Wolszczak. Ogromne zniszczenia. "Dbajcie o siebie"

Pożar w apartamentowcu Grażyny Wolszczak
Pożar w apartamentowcu Grażyny Wolszczak
Źródło: MWMEDIA
Grażyna Wolszczak opublikowała niepokojący post. Pokazała zdjęcia apartamentowca, w którym mieszka. W budynku wybuchł pożar. Mieszkanie jej sąsiadki zostało doszczętnie spalone. Aktorka pokazała szczątki, które zostały z domu tej kobiety. Grażyna Wolszczak apeluje do swoich fanów i zachęca, aby ubezpieczali swoje domostwa.

Grażyna Wolszczak poczuła się zobowiązana do tego, aby podzielić się z fanami na Instagramie prywatną tragedią. Z budynku, w którym ma mieszkanie, unosiły się kłęby czarnego dymu. Do pożaru doszło na ósmym piętrze apartamentowca. Aktorce nic się nie stało, nie ucierpiał też jej dom, ale gwiazda "Na Wspólnej" przejęła się losem swojej sąsiadki. Ogień strawił dom kobiety z małym dzieckiem.

Pożar w apartamentowcu Grażyny Wolszczak. Aktorka "Na Wspólnej" apeluje do fanów

Grażyna Wolszczak poinformowała, że pożar wybuchł dwa piętra poniżej jej mieszkania. Dom jej sąsiadki został całkowicie zniszczony — co możecie zobaczyć na zdjęciach dołączonych do wpisu aktorki na Instagramie. Grażyna Wolszczak usłyszała od sąsiadów, że nie wszyscy ubezpieczyli swoje dobytki. Gwiazda zachęca do tego, aby jednak przemyśleć kwestię zabezpieczenia swojego majątku.

"Ubezpieczacie się? To nie jest post sponsorowany, to samo życie niestety! Pożar wybuchł przedwczoraj w moim domu, dwa piętra niżej… A sąsiadka - matka z małym dzieckiem - może liczyć tylko na ubezpieczyciela, że rzetelnie oszacuje straty i sprawnie dokona wypłaty. A nie zostało kompletnie nic, nawet elektrykę trzeba będzie pruć. Dbajcie o siebie! Z sąsiedzkich pogaduszek na dole (podczas akcji gaszenia, a potem oddymiania) wynikało, że nie wszyscy ubezpieczyli swoje mieszkania" - relacjonowała na Instagramie.

Ewa Sama z "Żon Miami" opowiada o najdroższym dodatku w domu
Ewa Sama z programu "Żony Miami" opowiedziała o swoim spontanicznym zakupie. To jednocześnie jedne z najdroższych przedmiotów w jej domu.
Źródło: Co za Tydzień

Jak mieszka Grażyna Wolszczak? Dom dzieli z ukochanym Cezarym Harasimowiczem

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Grażyna Wolszczak uwielbia dekorować swoje mieszkanie dziełami sztuki. We wspomnianym apartamentowcu mieszka ze swoim ukochanym Cezarym Harasimowiczem. Piękne wnętrza ich domu możemy obejrzeć w materiale zamieszczonym przez Rafała Betlejewskiego w serwisie YouTube.

"Dla mnie obrazy na ścianach są rzeczą absolutnie naturalną, bo całe dzieciństwo spędziłam wśród obrazów. Tata uwielbiał sztukę marynistyczną. Jesteśmy z Gdańska, więc wieszał morze, łodzie itd. Dla mnie naturalne było, że coś musi wisieć. Dom nie może być goły, nie mogą być tylko zasłony, tylko musi mieć swój charakter, które nadają dekoracje ścian" - opowiedziała w materiale.

Aktorka ma na ścianach w sypialni również portrety ze swoim wizerunkiem. Grażyna Wolszczak pokazała również, jak wygląda gabinet jej ukochanego, który jest pisarzem. Cezary Harasimowicz może pochwalić się licznymi pamiątkami rodzinnymi. Zobaczcie to sami.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości