Krystian Ochman w szpitalu. Muzyk ma problemy z gardłem. "Jestem bardzo osłabiony"

Krystian Ochman w szpitalu
Krystian Ochman w szpitalu
Źródło: MWMEDIA
Krystian Ochman musiał odwołać koncerty. Muzyk poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że stan jego zdrowia nie jest najlepszy. Niedługo później Krystian Ochman wylądował w szpitalu.

Choć za oknami tropikalne upały nie oznacza to końca infekcji. Przekonał się o tym muzyk Krystian Ochman. 24 czerwca artysta przekazał fanom smutną wiadomość. Z powodu choroby musiał odwołać najbliższe koncerty bądź przenieść je na inny termin. To jednak nie koniec komplikacji.

Krystian Ochman w szpitalu

Muzyk opublikował na swoim profilu na Facebooku wideo, w którym tłumaczy, dlaczego musiał zrezygnować z koncertów. Jak się okazuje, Krystian Ochman ma problemy z gardłem. Artysta musiał przerwać trasę koncertową, która miała zakończyć się w sierpniu. Nie obyło się bez lekarskiej konsultacji.

Wróciłem od laryngologa. Zachorowałem na gardło. Mam straszne spuchnięte migdały i boli mnie ucho. Jestem bardzo osłabiony
- powiedział do kamery Krystian Ochman.

Stan zdrowia artysty najwyraźniej się pogorszył i to na tyle, że niezbędna była hospitalizacja. Krystian Ochman opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze szpitalnej sali, do którego dołączył kilka słów. Podziękował fanom za wsparcie.

Dziękuję wam za miłe słowa wsparcia. Przepraszam, że nie byłem aktywny, ale dalej jestem w szpitalu. Czuję się coraz lepiej. Odezwę się do was jutro
- napisał.
Krystian Ochman w szpitalu
Krystian Ochman w szpitalu
Źródło: Instagram @krystianochman
Spot kampanii społecznej Playera i fundacji ITAKA z Danutą Stenką

Krystian Ochman - kariera, życie prywatne

Krystian Ochman urodził się w 1999 roku w Stanach Zjednoczonych. Rodzice muzyka wyjechali do Ameryki jeszcze w czasach PRL-u. Krystian Ochman jest wnukiem słynnego śpiewaka operowego Wiesława Ochmana. Artysta poszedł w ślady dziadka, jednak do muzyki klasycznej dołączył elementy brzmienia rozrywkowego. Krystian Ochman reprezentował Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji w 2022 roku.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości