Grzegorz Markowski z córką pierwszy raz od zawieszenia kariery. Fani mają do niego prośbę

Autor:
Dominika
Kowalewska
Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska

Grzegorz Markowski musiał odwołać pożegnalną trasę koncertową ze względu na stan zdrowia. Fanów zaniepokoiły te doniesienia. Patrycja Markowska opublikowała niedawno zdjęcie z tatą, który w mediach społecznościowych pojawił się pierwszy raz od wielu tygodni.

Grzegorz Markowski przeszło rok temu poinformował fanów, że nie pojedzie z zespołem w trasę koncertową z okazji 40-lecia zespołu Perfect. Dla lidera miało to być ostatnie tournée, zwieńczające karierę. Jednak ze względu na pogarszający się stan zdrowia Grzegorz Markowski postanowił zrezygnować.

"Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja. Kłaniam się Wam nisko. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, że zrobię to ze sceny..." - przyznał wówczas muzyk.

Patrycja Markowska szczerze o tacie. "On już nie chce śpiewać"
Patrycja Markowska szczerze o tacie. "On już nie chce śpiewać" Patrycja Markowska w rozmowie z Aleksandrą Głowińską wyjaśniła, dlaczego tak rzadko występuje razem na scenie ze swoim sławnym tatą. Gwiazda podkreśliła, że mimo że kocha Grzegorza Markowskiego, początkowo nie chciała się wybijać na jego nazwisku i starała się sobie to dozować. Ostatnio jednak sprawy wyglądają zupełnie inaczej. Patrycja Markowska nie ukrywała, że jej ojciec już po prostu nie chce dłużej śpiewać. "Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł" - powiedziała.

Patrycja Markowska na zdjęciu z tatą

Odkąd Grzegorz Markowski poinformował o zawieszeniu kariery, wycofał się z życia medialnego. Fani muzyka wciąż czekają na jakiekolwiek przecieki, mając nadzieję na powrót artysty na scenę. Po wielu miesiącach ciszy Grzegorz Markowski gościnnie pojawił się w mediach społecznościowych córki. Patrycja Markowska opublikowała zdjęcie z ojcem, dodając szczery wpis:

"Kocham te nasze rodzinne spotkania. Koniec października to też czas, gdy zbliża się Święto Zmarłych, czas wspomnień. Kiedy żyła jeszcze babcia Basia, niedzielne obiady były tradycją i zawsze odbywały się u niej. Nawet nie wiecie jak za Nią tęsknię…".

Internauci od razu zwrócili uwagę na pewien szczegół, mianowicie na papierosa, którego Grzegorz Markowski dzierży w ustach. Fanom zachowanie idola nie przypadło do gustu, zważywszy na informacje dotyczące pogarszajacego się stanu zdrowia.

"Mojego tatę zabił rak płuc. Pan Markowski też narzekał na pogarszający się stan, ale okropny nałóg nadal mu towarzyszy… błagam, niech to rzuci jak najszybciej!",

"Papieros nie nie. Rzucić raz na zawsze. Da radę" - przestrzegali internauci.

Patrycja Markowska szczerze o występach z tatą

Patrycja Markowska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl przyznała, że występowanie u boku taty sprawia jej ogromną przyjemność. Ostatni raz widzowie mogli podziwiać Grzegorza Markowskiego z córką na scenie Top of the top Sopot Festival 2022.

- To jest takie uczucie w moim sercu, że naprawdę bardzo trudno je z czymkolwiek porównać. My z tatą podobnie odbieramy muzykę, Mamy podobną wrażliwość, podobne rzeczy nas niosą: czy to jest rock'n'roll i szaleństwo, czy wzruszające ballady. Uwielbiam z nim wychodzić na scenę, natomiast rzeczywiście zawsze sobie to dozowaliśmy ze względu na to, że on miał swoje plany, ja nie chciałam być kojarzona tylko z nazwiskiem, a teraz wygląda to tak, że tata nie chce już za bardzo w ogólne śpiewać. Naprawdę uwierzcie mi, że to jest moje wyciąganie go, dzwonienie: "Tata, a może jednak?" i czasem daje się namówić - przyznała.

Grzegorz i Patrycja Markowscy to prawdziwe sceniczne wulkany energii. Toteż nie dziwi fakt, że lider zespołu Perfect ze względu na pogarszający się stan zdrowia postanowił wycofać się z koncertowania.

- Tata już w ogóle nie chce pracować, nie chce śpiewać. Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł - przyznała.

Patrycja Markowska - kariera, życie prywatne

Patrycja Markowska jest polską wokalistką i autorką tekstów, córką słynnego Grzegorza Markowskiego. Artystka poszła w ślady ojca i w pełni wykorzystuje odziedziczony po nim talent. Zadebiutowała w 1994 roku w muzycznym programie dla dzieci i młodzieży. W 2001 roku wydała debiutancki album i od tamtej pory jest jedną z topowych polskich wokalistek. Prywatnie jest w związku z aktorem Jackiem Kopczyńskim. Para wychowuje syna Filipa Krystiana.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości