Gwiazdy

Gwiazda "Goggleboxa" spodziewa się dziecka. "Najlepszy prezent w tym roku"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Agnieszka Lily Antoniak występuje w programie "Gogglebox" razem z Sylwią Bombą

Agnieszka Lily Antoniak od niedawna występuje w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" u boku swojej przyjaciółki Sylwii Bomby. Teraz celebrytka podzieliła się z fanami radosnymi informacjami i obwieściła za pomocą swojego konta na Instagramie, że spodziewa się drugiego dziecka.

Agnieszka Lily Antoniak pojawiła się w najnowszym sezonie "Goggleboxa" u boku Sylwii Bomby. Celebrytka wcześniej przez kilkanaście sezonów występowała razem z inną przyjaciółką, Ewą Mrozowską, której obecnie w programie towarzyszy mąż. Agnieszka Lily Antoniak szybko skradła serca fanów, którzy pokochali ją za naturalność i otwartość. Warto jednak podkreślić, że kobieta już wcześniej była w sieci mocno rozpoznawalna, prowadząc kilka kont w mediach społecznościowych.

Agnieszka Lily Antoniak z "Goggleboxa" jest w ciąży

Agnieszka Lily Antoniak teraz ma kolejny powód do świętowania. Celebrytka opublikowała na swoim koncie na Instagramie urodzinowe zdjęcie z niecodziennym prezentem, którym okazała się... ciąża. W ten sposób gwiazda programu TTV zakomunikowała fanom radosną nowinę i przyznała, że spodziewa się drugiego dziecka.

"Wypijcie moje zdrowie dzisiaj, bo ja nie mogę #BABYNUMBER2 jest najlepszym prezentem w tym roku. PS. Róż jest dla mnie - bobas o roboczym imieniu 'Lucky' (to jest dobra historia!) jeszcze nie określił płci" - napisała pod fotografią z okazji jej 31. urodzin.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami, w tym też te od innych sław.

"Brawo" - napisała Maja Bohosiewicz.

"Lil! Rośnijcie zdrowo!" - dodała Anna Dec.

"Moja mamuśka. Uwielbiam i skaczę ze szczęścia" - skomentowała Sylwia Bomba.

Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o wypadku i kompleksach. Myślała, że nie będzie chodzić
Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o wypadku i kompleksach. Myślała, że nie będzie chodzić Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Lily Antoniak - kim jest nowa uczestniczka "Goggleboxa"?

Agnieszka Lily Antoniak to przyjaciółka Sylwii Bomby, która zadebiutowała na antenie TTV w 15. sezonie programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka pierwszych fanów zyskała już o wiele wcześniej, gdy zaczęła rozwijać karierę jako influencerka. Gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 225 tysięcy obserwujących. Do tego fachowo prowadzi swoje konto na Facebooku, a także na YouTubie, gdzie jej najpopularniejszy filmik został wyświetlony aż dwa i pół miliona razy. Zajmuje się też stand-upem.

Prywatnie 31-latka jest szczęśliwą mamą małej Amelki oraz mężatką. Celebrytka chętnie chwali się rodziną na publikowanych przez siebie zdjęciach.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: "Gogglebox. Przed telewizorem"/Screen z programu

Pozostałe wiadomości