Bliźniaczki z "Gogglebox" wspominają zachowanie Big Boya. "Bardzo mnie zdenerwował"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
dziendobry.tvn.pl
Bliźniaczki z "Gogglebox. Przed telewizorem" o zachowaniu Big Boya

Bliźniaczki z "Gogglebox. Przed telewizorem" nie wyobrażają sobie życia bez ich ulubionego show. Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska opowiedziały o tym, jak udało im się dostać do programu. Zdradziły, jakie było ich pierwsze wrażenie o Mateuszu "Big Boyu" Borkowskim. Co takiego oburzyło siostry-bliźniaczki?

Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska tworzą zgrany duet w życiu i w telewizji. W przeszłości chciały występować na scenie jako aktorki lub piosenkarki. Sławę zyskały jednak w inny sposób. Siostry mieszkają w Tychach i nie narzekają na brak zainteresowania. W najnowszym wywiadzie przyznały, że wiele osób piszczy na ich widok! Jak to się stało, że bliźniaczki znalazły się w "Gogglebox. Przed telewizorem"? Obie bardzo o tym marzyły.

Jak bliźniaczki z "Gogglebox. Przed telewizorem" rozpoczęły karierę telewizyjną?

W rozmowie z dziendobry.tvn.pl siostry opowiedziały, jak rozpoczęła się ich przygoda na szklanym ekranie. Swój pierwszy kontakt z telewizją miały podczas nagrywania programu "Pierwszy raz za granicą". To Ewa Rogalska zgłosiła siebie i siostrę do show TTV. Gdy ta przygoda dobiegła końca, obie panie prawie płakały ze smutku.

"Wracając z programu 'Pierwszy raz za granicą' czułyśmy taki niedosyt. Miałyśmy takiego powera. Mówiłam do Ewy, że to się nie może tak skończyć. Wiem, że ekipa to widziała. Jechaliśmy autobusem i prawie płakałyśmy, że to już jest koniec. Powiedziałam Ewie, że czuję, że coś jeszcze się wydarzy" - wyznała Agnieszka Kuszewska.

Siostry dostały zaproszenie od twórców "Gogglebox", które było spełnieniem ich marzeń. Udział w programie nazwały "przygodą życia" i "oderwaniem się od codzienności". Jak na to wszystko zareagowała rodzina bliźniaczek?

"Pierwsze odcinki to w ogóle się do nas nie przyznawali. Mama się nas wstydziła. Nie wiem, może bała się reakcji ludzi na dwie pulchne dziewczyny [...] Nasi mężczyźni też myśleli, że raz czy dwa wystąpimy" - odpowiedziały zgodnie siostry.

Qczaj o znajomości z Cleo: jedna z najbardziej ciepłych i prawdziwych osób
Qczaj o znajomości z Cleo: jedna z najbardziej ciepłych i prawdziwych osób Qczaj w programie "Mask Singer" zdradził, że kiedyś prowadził fanklub Natalii Oreiro. Okazuje się, że wśród polskich gwiazd również jest taka osoba, którą znany trener darzy tak dużą sympatią, że byłby w stanie prowadzić jej fanpage. To Cleo. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą celebryta opowiedział o znajomości z piosenkarką.

Co bliźniaczki z "Gogglebox" myślały o Big Boyu? Pierwsze wrażenie

Mateusz "Big Boy" Borkowski to bardzo znany uczestnik show. Mężczyzna przeszedł spektakularną metamorfozę. W przeszłości ważył aż 244 kg. Okazało się, że siostry-bliźniaczki kojarzyły uczestnika programu, zanim same wzięły w nim udział. Niestety Big Boy nie przypadł im wtedy do gustu.

"'Gogglebox' oglądałam wcześniej, jak jeszcze nie brałyśmy udziału i pamiętam, że jeden uczestnik mnie bardzo zdenerwował. To był Big Boy. Jak jeszcze był w bardziej okrągłych kształtach, to komentował kobiety, które są grubsze. Pamiętam, że się zdenerwowałam, stałam przed telewizorem i do niego gadałam: 'popatrz na siebie', a później nie minął miesiąc i dostałyśmy telefon, czy weźmiemy udział w programie" - wspomina Ewa Rogalska w wywiadzie dla dziendobry.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości