Adrianna Malecka zaręczona. Miał być Paryż, a jest pierścionek

Ada Malecka na planie serialu "Zakochani po uszy"
Adrianna Malecka zaręczona
Źródło: FOCUSMEDIA/X-NEWS
Gwiazda serialu "Zakochani po uszy" ma powody do świętowania. Adrianna Malecka właśnie się zaręczyła. I to w wyjątkowych okolicznościach. "To zdecydowanie najwspanialszy przypadek z cyklu „oczekiwania vs. rzeczywistość” w moim życiu!" - napisała.

Zbliżają się wakacje, a to oznacza wzmożoną liczbę zagranicznych podróży. A jak wiadomo, wycieczka do Londynu, Rzymu czy na Cypr to dobra okazja, by pokazać swojej drugiej połówce, jak silne targają nami uczucia. Tak miało być również w przypadku Adrianny Maleckiej. Niestety, zbieg okoliczności sprawił, że gwiazda serialu "Zakochani po uszy" oraz jej partner musieli pozostać w Polsce.

Adrianna Malecka zaręczyła się na swoim balkonie

Gwiazda "Zakochanych po uszy" opublikowała wpis, w którym przekazała internautom radosną nowinę. Okazuje się, że Adrianna Malecka wraz z partnerem mieli wyjechać w podróż do Paryża. Niestety, plany pokrzyżowało zdrowie.

"Miał być Paryż, a jest… Miał być Paryż, miało być Musée de Cluny, miały być gobeliny „Damy z jednorożcem” i francuskie wino, a była spontaniczna rozmowa o przyszłości, w piżamach, na łóżku, wśród zużytych chusteczek od jego zapalenia zatok i mojego stanu depresyjnego. Była też prezentacja na youtubie z gobelinami i „God only knows” w tle…" - napisała aktorka.

Partner oświadczył się gwieździe po 9 miesiącach związku. Para świętowała wydarzenie na swoim balkonie.

"To zdecydowanie najwspanialszy przypadek z cyklu „oczekiwania vs. rzeczywistość” w moim życiu! Dzisiaj mija równe 9 miesięcy od kiedy ten wspaniały chłopak zapytał mnie, czy chcę być jego dziewczyną… Dzisiaj potwierdzam, że zapytał mnie, czy chcę zostać jego żoną i powiedziałam TAK. Świętujemy we francuskim stylu na naszym balkonie" - dodała Adrianna Malecka.

Zaręczyny w domowych pieleszach to zdecydowanie coś wyjątkowego. Paryż wydaje się lekko przereklamowany, czyż nie? Tym bardziej kiedy okazuje się, że nie taki był plan! Aktorka opublikowała krótkie wideo, w którym jej partner wyjaśnił zaistniałą sytuację.

"Nie wytrzymałem, przestraszyłem się, że będziesz myślała, że przymusiłaś mnie do tego jakoś swoimi słowami, spanikowałem i się oświadczyłem" - zdradził speszony.

Dodał, że nawet nie zdążył posprzątać mieszkania. Adrianna Malecka nie wydaje się być tym przejęta. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć szczęścia świeżo upieczonym narzeczonym.

Kasper i Laura z "Hotelu Paradise" są razem po programie. Opowiedzieli o swoim związku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adrianna Malecka - wiek, zawód, kariera

Adrianna Malecka urodziła się w 1995 roku. W 2017 roku rozpoczęła studia na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jest młodą aktorką, która dopiero stawia pierwsze kroki w wielkim świecie filmu. Od 2020 roku grała w serialu "Zakochani po uszy", który emitowany był na antenie stacji TVN7. Wcieliła się w jedną z drugoplanowych ról - Malwinę.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @adrianna_malecka

Źródło zdjęcia głównego: FOCUSMEDIA/X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości