Gwiazdy na szlaku. Zobaczcie jak zadały szyku na stokach narciarskich

Autor:
Dagmara
Olszewska
Małgorzata Socha, Agnieszka Woźniak-Starak, Aleksandra Popławska

Okres zimowy to dla wielu gwiazd świetna okazja, by udać się na chwile błogiego odpoczynku na stoku narciarskim. Internauci z niecierpliwością wyczekują kolejnych wzmianek o podboju gór oraz - niebanalnych, sportowych stylizacjach. Kto w 2023 roku zadał szyku na stoku? 

Małgorzata Socha, Agnieszka Woźniak-Starak czy Natasza Urbańska - to tylko kilka gwiazd, które pokazały za pośrednictwem mediów społecznościowych, że sportowy wypoczynek może być także stylowy. Jak gwiazdy prezentowały się na stokach narciarskich? 

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Gwiazdy w górach. Kto zadał szyku na stoku? 

Nasz plebiscyt gwiazd, które pojawiły się na stokach narciarskich i zaczęły zarażać swoich obserwatorów miłością do sportów zimowych, jest Aleksandra Popławska. Aktorka wraz z Nowym Rokiem wkroczyła bowiem w górski klimat i składając Internautom życzenia, pochwaliła się zdjęciem z mroźnych wojaży. Nikomu nie umknął fakt, że artystka na tę sportową okazję wybrała wyrazisty i kolorowy strój, który swoimi barwami przypominał modne lata 80. 

Kolejną gwiazdą, o której nie sposób nie wspomnieć, jest Małgorzata Socha. Aktorka nie kryje bowiem zamiłowania do mody i doskonale dobiera dodatki na każdą okazję. Tym razem, odwiedzając polskie góry, postawiła na zakopiańską kamizelkę z tradycyjnym, góralskim wzorem. 

Wśród komentarzy zachwyconych tą stylizacją internautów znalazł się także głos Magdaleny Steczkowskiej, która przyznała, że niemal minęła się z aktorką podczas górskich wojaży. 

"Małgosiu, toś my się minęły. Szłyśmy dziś z wesołą kompanią na Halę Kondratową i właśnie myślałam sobie o Tobie, a tu się okazuje, że byłaś "piętro wyżej" na trasie" - napisała wokalistka.

Polskie gwiazdy na stokach narciarskich. Jakie wybrały stylizacje?

Według wielu plebiscytów i komentarzy internautów, jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd jest Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka zawsze z ogromną dbałością o detale prezentuje się nienagannie. Również wtedy, gdy chodzi o sporty zimowe. Choć w nowym roku nie pochwaliła się jeszcze zdjęciami ze stoku, zaprezentowała swoją stylizację na zimowe, narciarskie spacery. Jasna kurtka przepasana paskiem od plecaka i luźna czapka sprawiły, że internauci pokochali ten look. 

"Jak zawsze - perfekcyjna" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Na zimowe wycieczki zdecydowali się także Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. Małżeństwo w otoczeniu gór spędziło piękne narciarskie chwile. Jak zauważyli obserwatorzy artystki, na stoku nie dało się obok niej przejść obojętnie. Wszystko przez neonowe spodnie, którymi z pewnością wyróżniała się spośród tłumu. 

Ostatnią gwiazdą w naszym zimowym plebiscycie jest Natalia Kukulska, która wraz z córką podbijała stoki. Internauci zwrócili uwagę na jej niebanalny kostium narciarski i docenili skrzętnie dobrane odzienie wierzchnie. 

"Udało mi się spotkać w tym roku z prawdziwą zimą. Powiem szczerze - mam niedosyt. Kocham te narciarskie harce na powietrzu, z piękną panoramą gór… na początek wybrałam Kalatówki – tam pierwsze kroki na nartach stawiała moja córeczka Laura. Trochę jej zazdroszczę, bo ja uczyłam się bardzo późno jeździć na nartach. Świetne jest to, że dzieci nie czują takiego strachu, a jak mają fajnych instruktorów i grupę rówieśników to robią olbrzymie postępy… Teraz szykujemy się na rodzinny wyjazd do Włoch jak za dawnych 'przedpandemicznych' czasów, ale dodatkowo z najmłodszą członkinią naszej rodziny, która będzie miała znowu szansę na naukę pod okiem specjalistów" - napisała piosenkarka pod postem na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości