Rafał Maserak o drugim dziecku. "Nie chciałbym, żeby Leonard był jedynakiem, jak ja"

Autor:
Norbert
Żyła

Rafał Maserak w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiedział o swoim życiu po narodzinach syna Leonarda. Tancerz zdradził, jak zmieniła się jego codzienność oraz czy odnajduje się w roli ojca Wspomniał również, że nie wyklucza pojawienia się kolejnego potomka.

Rafał Maserak to uznany polski tancerz, który ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród. Szerszej publiczności dał się poznać jako trener w programie "Taniec z gwiazdami". W przeszłości był związany z aktorką Małgorzatą Foremniak. Obecnie Rafał Maserak jest w związku z Małgorzatą Lis. Para ma urodzonego w 2020 r. syna, Leonarda.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Rafał Maserak wypowiedział się na temat wychowania syna

Rafał Maserak był gościem programu "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedział o tym, jak odnajduje się w roli ojca. Tancerz zdradził, że narodziny syna całkowicie odmieniły jego życie i obecnie każdą wolną chwilę stara się poświęcić na zabawę z Leonardem:

"Jak wracam do domu, to jest moja oaza. Tam czuję spokój, rozprężenie, mogę ugotować coś, a przede wszystkim teraz mogę się pobawić z małym. Każdy wolny moment poświęcam tylko jemu. Dużo wychodzimy z domu - czy na spacery, czy na place zabaw, czy na basen. Po prostu staram się wygospodarować czas, żeby zająć tego swojego bąbla" - powiedział tancerz.

Rafał Maserak w porannym programie podzielił się również informacją dotyczącą przyszłego wychowania potomka oraz jakie wartości planuje przekazać synowi:

"Będę chciał zbudować w nim poczucie własnej wartości, będę chciał jak najlepsze cechy mu przekazywać. Nie będę popełniał błędów, które popełniał kiedyś mój ojciec. Nie było go w domu, ponieważ ciągle pracował na trzy zmiany, żeby zapewnić nam dobry byt (...)" - zdradził.

Rafał Maserak nie wyklucza kolejnego dziecka

W trakcie rozmowy Rafał Maserak został zapytany również o to, czy planuje powiększenie rodziny. Tancerz przyznał, że bierze to pod uwagę. Nawiązał przy tym do własnych przeżyć.

Zawsze było tak, że miałem jakiegoś kolegę z bloku, takiego przyszywanego brata. Zawsze mówiłem: "ty będziesz moim bratem", zawsze potrzebowałem jakiegoś kompana, więc nie chciałbym, żeby Leonard był jedynakiem tak, jak ja - powiedział w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Pomimo iż Rafał Maserak i jego partnerka Małgorzata Lis pochodzą z dwóch zupełnie różnych sobie światów, wspomniana jest prawniczką, to uchodzą za niezwykle zgraną parę. Różne spojrzenie na świat w niektórych aspektach owocuje podczas wychowania syna. Dzięki temu mogą przekazać mu wiele różnych wartości.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości