Halina Mlynkova świętuje urodziny syna. Pokazała, jak dziś wygląda 20-letni Piotr. Podobny do mamy?

Halina Mlynkova
Halina Mlynkova
Źródło: MWMEDIA
Halina Mlynkova od lat bacznie strzeże życia prywatnego i rzadko mówi o rodzinie w mediach. Tym razem jednak zrobiła wyjątek, gdyż miała ku temu ważny powód. Jej najstarszy syn Piotr ze związku z Łukaszem Nowickim skończył właśnie 20 lat. Tak teraz wygląda.

Halina Mlynkova w Polsce zyskała dużą popularność, kiedy była związana z zespołem Brathanki, a do ich największych hitów możemy zaliczyć utwory takie jak "W kinie w Lublinie", "Heniek", "Gdzie ten, który powie mi" czy "Czerwone korale".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Halina Mlynkova opowiedziała o starszym synu
Halina Mlynkova zachwala syna. Jest w szoku, że Piotr ma taką wiedzę.
Źródło: Co za Tydzień

Halina Mlynkova świętuje urodziny syna. Tak wygląda Piotr Nowicki

Polsko-czeska artystka przez 11 lat była żoną aktora i prezentera Łukasza Nowickiego, z którym doczekała się syna Piotra. Para rozstała się w 2012 r. Po trzech latach Halina Mlynkova wyszła za mąż za producenta muzycznego Leszka Wronkę, jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu.

Małżonkowie rozstali się w 2020 r. w atmosferze skandalu, a artystka wróciła do Warszawy. Niedługo później w mediach pojawiła się informacja o nowym związku wokalistki. Halina Mlynkova związała się z polskim wokalistką Marcinem Kindlą, z którym w 2021 r. powitała na świecie drugiego syna — Leona.

Artystka kiedy została mamą po raz drugi, miała 44 lata. Gwiazda niezwykle rzadko mówi o życiu prywatnym w mediach społecznościowych i niechętnie udziela wywiadów. Teraz jednak Halina Mlynkova zdecydowała pokazać kilka zdjęć najstarszego syna Piotra na Instagramie, z okazji jego 20. urodzin.

"20. Przeżywam ten dzień tak samo, jak dwadzieścia lat temu… Mój syn… wrażliwy, zamyślony, artystyczna dusza w swoim świecie. Niezwykły — wyjątkowy — jak mówi babcia od dwudziestu lat, cudowny syn. Tak szybko mija czas… Kocham cię, synku, nad życie!!!" - napisała.

Halina Mlynkova z synem
Halina Mlynkova z synem
Źródło: Instagram

Halina Mlynkova o późnym macierzyństwie

Halina Mlynkova kilka miesięcy temu w rozmowie z Interią zdradziła, że kiedy została mamą pierwszy raz, nie wiedziała, jak będą wyglądały najbliższe miesiące po porodzie. Za drugim razem była bogatsza o tę wiedzę.

"Za pierwszym razem nie wiedziałam, że będę mieć aż tyle nieprzespanych nocy, że Piotruś będzie wstawać aż tak wcześnie, że do tego dojdą jego alergie itd. Wszystko było dla mnie nowe, szokujące. A kiedy urodziłam Leosia, byłam już po prostu przygotowana na to, co mnie spotka" - powiedziała.

Wokalistka wyznała, że mimo upływu czasu nie odczuwa fizycznej różnicy przy opiece nad dzieckiem.

"Małe dziecko nie pozwala mi na chwilę usiąść i to też jest fantastyczne, bo cały dzień się ruszam. Bawię się z Leosiem, dużo biegam. Co ciekawe, jeśli chodzi o kondycję fizyczną, to nie odczuwam różnicy między tamtym okresem, gdy miałam dwadzieścia kilka lat i chwilą obecną, gdy jestem po czterdziestce" - powiedziała w wywiadzie dla Interii.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości