Gwiazdy

Halle Berry w bikini. "Wiek to tylko liczba, jesteś tego dowodem" - piszą fani

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Halle Berry

Laureatka Oscara Halle Berry kolejny raz zachwyciła wyglądem. "Wiek to tylko liczba, jesteś tego dowodem" - piszą internauci pod zdjęciami 55-latki. Niewiele osób może pochwalić się taką sylwetką.

Halle Berry niemal od początku swojej kariery była uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Śniada cera, ciemne oczy i sylwetka godna modelki. Naturalne ciało 55-letniej aktorki wywołało teraz kolejną lawinę pozytywnych komentarzy w mediach społecznościowych.

Halle Berry - jak wygląda?

Halle Berry jest jedną z czołowych gwiazd Hollywood. Otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki za pierwszoplanową rolę w melodramacie "Czekając na wyrok". Przyczyniła się do zmiany prawa w stanie Kalifornia, wygrywając rozprawę sądową zakazującą fotografowania dzieci celebrytów. Utalentowana i lubiana Halle Berry dla wielu osób jest przykładem. Również ze względu na fizyczne piękno. 

Halle Berry za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcia z plaży. Ubrana w skąpy strój kąpielowy zachwyciła internautów. 

"Wiek to tylko liczba, jesteś tego dowodem" - napisał jeden z obserwatorów aktorki na Instagramie.

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie

Halle Berry - zdjęcia w bikini

Niedawno na profilu Halle Berry na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których jest razem ze swoim trenerem personalnym. To jednak nie radosne miny przykuły najwięcej uwagi. Ciężko uwierzyć, że aktorka ma 55 lat. Jak można się domyślić, wiele czasu poświęca na ćwiczenia i samodoskonalenie się, co daje genialne efekty. 

W 2002 roku magazyn "People" uznał Halle Berry za jedną z 50 najpiękniejszych kobiet na świecie. Zaledwie 6 lat później została okrzyknięta najseksowniejszą żyjącą ciemnoskórą kobietą. W rankingu pokonała między innymi Beyonce, Rihannę czy Alicie Keys.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages

Pozostałe wiadomości