Justin Bieber ma koronawirusa. Muzyk musi przełożyć koncerty

Justin Bieber zakaził się koronawirusem
Justin Bieber zakażony COVID-19
Źródło: JEFF KRAVITZ/FilmMagic/ GETTY IMAGES
Justin Bieber zakaził się COVID-19. Muzyk przebywa obecnie na domowej izolacji, jednak łagodnie przechodzi zakażenie. Jego menedżer ma pewne podejrzenia, kto mógł zarazić artystę.

Justin Bieber w pierwszej połowie lutego gościł wraz z żoną w Los Angeles, gdzie miał koncert. Na imprezie pojawili się m.in. Leanardo DiCaprio i Khloe Kardashian. Jak się okazało niedługo później, ten wyjazd nie skończył się dla muzyka najlepiej, ponieważ otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Justin Bieber ma koronawirusa

W rozmowie z serwisem TMZ menedżer Justina Biebera przekazał, że piosenkarz czuje się dobrze, a objawy koronawirusa są łagodne. Niestety, ze względu na zakażenie muzyk musiał odwołać koncert w Las Vegas w T-Mobile Arena. Wydarzenie zostało przełożone na czerwiec 2022 r. Kolejne koncerty mają odbyć się w Arizonie i Los Angeles.

Na razie nie wiadomo, jak długo Justin Bieber wraz z żoną zostaną objęci kwarantanną, ponieważ nie ustalono, kiedy dokładnie zakazili się COVID-19. Menedżer muzyka opublikował wpis na Instagramie, w którym w żartobliwy sposób napisał o swoich podejrzeniach. Jego zdaniem artystę mógł zarazić właściciel klubu The Nice Guy, w którym bawili się Justin i Hailey Bieberowie po ostatnim koncercie.

Zobacz wideo:

GRAFF_RODZINA
Sylwia Graff z "Żon Miami" o kontaktach z rodziną
Sylwia Graff z programu "Żony Miami' opowiedziała o relacjach ze swoją rodziną. Za czym tęskni najbardziej?

Menedżer Justina Biebera wie, kto go zaraził?

"Wielu z was wie, że John Terzian przekazał mi covida w grudniu. Dzisiaj potwierdzono, że mój drogi przyjaciel, Justin Bieber, wraca do zdrowia po covidzie i musi przenieść swój występ w Las Vegas na czerwiec. Nie mogłem nie zauważyć dziwnego zbiegu okoliczności (...). Nie mówię, że pan Terzian zaraził Justina covidem. Mówię tylko, że było wiele okazji, by ten znowu to zrobił" - napisał menedżer.

Jak na razie ani Justin Bieber, ani jego żona nie zabrali głosu w tej sprawie. Mamy nadzieję, że małżeństwo szybko wróci do zdrowia. Życzymy im wszystkiego dobrego.

Zobacz również:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło: TMZ

Źródło zdjęcia głównego: JEFF KRAVITZ/FilmMagic/ GETTY IMAGES

podziel się:

Pozostałe wiadomości