Hanna Bakuła trafiła do szpitala. "Właśnie wróciłam z sali operacyjnej"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Hanna Bakuła była w szpitalu

Hanna Bakuła jest w szpitalu. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, a fani pośpieszyli z życzeniami zdrowa. Co dolega pisarce?

Hanna Bakuła jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie utrzymuje stały kontakt z fanami. Gwiazda często publikuje zdjęcia z podróży, ze swojego rodzinnego miasta czy w końcu sztuki, którą tworzy. Teraz artysta poinformowała internautów, że jest w szpitalu.

Hanna Bakuła jest w szpitalu. "Właśnie wróciłam z sali operacyjnej"

Hanna Bakuła opublikowała zdjęcie ze szpitalnej sali. Okazuje się, że pisarka od dawna miała problemy ze zdrowiem, które wpływały na jej codzienne życie. Chociaż gwiazda mieszka w Warszawie, zgłosiła się do szpitala w Sopocie, gdzie lekarze preprowadzili jej zabieg laparoskopii łękotki. Hanna Bakuła wprost nie mogła się nachwalić technologii, jakimi dysponuje dzisiejsza medycyna. 

W poście na Instagramie Hanna Bakuła uspokoiła też fanów i zapewniła, że czuje się już dobrze i cieszy się, że nie będzie musiała już nigdy więcej "kuśtykać". Przy okazji 

"To widok z mojego łóżeczka w szpitalu w Sopocie. Właśnie wróciłam z sali operacyjnej, po laparoskopii łękotki wszystko widziałam na ekranie cud techniki. Polecam. Zamiast kuśtykania" - napisała.

Fani zasypali pisarkę lawiną komentarzy, w której życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia.

"Dużo zdrowia dla pani";

"Szybkiego powrotu do formy życzę";

"Zdrowia, zdrowia, zdrowia życzę" - czytamy w komentarzach.

Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować"
Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować" Karolina Gruszka to polska aktorka, która niedawno przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda wzięła udział w kampanii społecznej i stara się edukować społeczeństwo. Jak sama przyznaje, jej przypadłość nie jest tak straszna, jak ją malują.

Hanna Bakuła - kim jest?

Hanna Bakuła to polska pisarka, malarka, scenograf i kostiumolog. Gwiazda studiowała malarstwo i ukończyła warszawską Akademię Sztuk Pięknych. Swoimi pracami chętnie dzieli się z fanami na Instagramie. Chociaż Hanna Bakuła kształciła się w kierunku plastycznych, w dorosłym życiu zasłynęła też jako pisarka.

72-latka ma na swoim koncie 22 książki w tym też dwa bestsellery: "Hazardzistkę" oraz "Idiotka miłość w Nowym Jorku". Hanna Bakuła jest też autorką wielu poradników i pisała dla takich tytułów, jak np. "Playboy". W 1997 ufundowała imienną Fundację Hanny Bakuły, która pomaga dzieciom z domów dziecka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości