Sandra Kubicka poddała się zabiegowi. "Prawie zemdlałam, strasznie się boję takich rzeczy"

Opowiedziała o swoich problemach

Sandra Kubicka opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem. Okazuje się, że modelka od dziecka miała chore kolana, które skutecznie utrudniały jej życie. Z tego względu gwiazda poddała się zabiegowi.

Sandra Kubicka to polska modelka, która wiele lat temu wyjechała do USA. Amerykanie poznali się na urodzie pięknej Polki, która znalazła się na liście 100 najseksowniejszych kobiet w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie do kraju celebrytka rozwijała swoją karierę i stała się stałą bywalczynią okładek kolorowych magazynów. Modelka nie ukrywa swojego życia prywatnego i chętnie dzieli się pikantnymi szczegółami. Nie owija jednak w bawełnę i często podnosi ważne społecznie tematy. Opowiada między innymi o własnych doświadczeniach z problemami zdrowotnymi. 

Sandra Kubicka opowiedziała o problemach z kolanami

Sandra Kubicka już jakiś czas temu pokazała się bez makijażu, w momencie, gdy jej cera była daleka od ideału. Przyznała, że trądzik jest efektem zespołu policystycznych jajników, na który cierpi od dawna. Schorzenie nie tylko powoduje zmiany skórne, ale także wywołuje zaburzenia miesiączkowania i może prowadzić również do niepłodności. Teraz okazało się, że modelka od dzieciństwa miała też problem z kolanami. Lekarze nie potrafili jej pomóc aż do teraz.

"Jak byłam mała to byłam zwolniona z WF-u dwa lata, bo za szybko rosłam. Pewnie wielu z was słyszało coś takiego od lekarza, że kości nie wyrabiają. Później słyszałam, że mam nie biegać, w ogóle nic nie robić, operacje, a okazuje się po prostu, że musi być dobra rehabilitacja, intensywny, ostry, sportowy masaż, który rozluźni mi te moje taśmy i koniec" – zaczęła.

Przyznała, że dopiero dziś, w wieku 27 lat wie, co dokładnie jej dolega.

"To nie była czarna magia, a musiałam trafić do odpowiedniej kliniki, by się o tym dowiedzieć i o tym, że mam wodę w kolanie" - dodała.

Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej
Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej

Sandra Kubicka poddała się zabiegowi.

Sandra Kubicka poddała się zabiegowi usunięcia płynu z jamy stawowej. Wyjaśniła, że bardzo się bała. 

"Byłam wczoraj na fizjo, bo mam problemy z kolanami straszne całe życie i takie masaże turbo bolesne, gdzie jest oderwana tkanka po prostu, później mam siniaki i boli strasznie, ale no działa. Jak ja wczoraj usłyszałam, że jeszcze woda z zeszłego roku mi została w kolanie i muszę ją wyciągnąć (…) i jeszcze, że będę musiała mieć podany antybiotyk strzykawką bezpośrednio do kolana, to słuchajcie, ja prawie tam zeszłam. Prawie zemdlałam, bo ja się strasznie boję takich rzeczy"- powiedziała.

Na szczęście dla Sandry Kubickiej, zabieg okazał się prawie bezbolesny i trwał zaledwie trzy minuty.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości