Siostra Zofii Zborowskiej spełniła swoje marzenie w 40. urodziny. "Jestem bardzo wzruszona"

Hanna Zborowska w rozmowie z "Dzień dobry TVN"
Hanna Zborowska
Źródło: x-news
Hanna Zborowska-Neves podzieliła się z internautami radosną nowiną. Siostra Zofii Zborowskiej w 40. urodziny spełniła swoje największe marzenie. Okazało się, że już niebawem na YouTube rusza jej nowy program o podróżach.

Hanna Zborowska-Neves jest znaną influencerką. Mama Niny i Mili od kilkunastu lat mieszka w Brazylii i chętnie opowiada o życiu z dala od Polski. Córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej świętowała ostatnio swoje 40. urodziny.

Hanna Zborowska-Neves uczciła 40. urodziny

Hanna Zborowska-Never z okazji urodzin podzieliła się z internautami wiadomością, którą od dłuższego czasu trzymała w tajemnicy. Siostra Zofii Zborowskiej przyleciała wraz z córkami do Polski na początku grudnia, aby spędzić święta Bożego Narodzenia z rodziną. Niedługo później dołączył do nich jej partner, który na początku stycznia 2022 r. wrócił z jej córkami do Brazylii.

Hanna Zborowska-Neves została w Polsce jeszcze na miesiąc, a fani stale dopytywali ją o to, dlaczego nie wróciła do Brazylii. 40-latka uspokajała internautów i obiecywała, że już niebawem wszystko wyjaśni, co zrobiła w dzień swoich urodzin.

Zobacz wideo:

Anna Świątczak o początkach w zespole Ich Troje
Anna Świątczak o początkach w zespole Ich Troje. Wszystko zmieniło się, kiedy wyszła za Michała Wiśniewskiego
Anna Świątczak opowiedziała o początkach w zespole Ich Troje. Wokalistka wyznała, że kiedy poślubiła Michała Wiśniewskiego, wszystko się zmieniło.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Siostra Zofii Zborowskiej poprowadzi własny program

Okazało się, że Hanna Zborowska-Neves poprowadzi nowy program podróżniczy, a odcinki będą dostępne na platformie YouTube, o czym poinformowała na Instagramie.

"Dziś są moje 40. urodziny. Jestem szczęśliwa i bardzo wzruszona, ponieważ spełniam swoje marzenie, otwieram kanał na YouTube o podróżach. Będę pokazywać najpiękniejsze zakątki świata, będę jeździć po najdzikszych plażach, poznawać rewelacyjnych ludzi, imprezować" - mówiła.

Dalej dodała, że jest bardzo wzruszona i dziękuje wszystkim za pomoc. Powiedziała, że ostatnie dwa lata były dla niej ciężkie, ale udało się jej pokonać wszystkie przeciwności losu.

"Na stories było z rąsi i z łezką (niejedną) w oku… Tutaj już będzie ciutek bardziej 'profesjonalnie', ale jednak po mojemu. Z biegunką myśli, bez układania tekstu. Jadę na żywioł i prosto z serca! [...] A Wy moi kochani 'folorełsi' oglądajcie i piszcie mi koniecznie, jak Wam się podoba! Premiera w weekend!" - czytamy.

Zobacz również:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości