Hanna Zborowska zakochana? Wymowne zdjęcie obiegło media

Hanna Zborowska-Neves
Hanna Zborowska-Neves
Źródło: x-news
Życie Hanny Zborowskiej-Neves było jakiś czas temu odmieniane w mediach przez wszystkie przypadki. Siostra Zofii Zborowskiej-Wrony, która mieszka od dawna w Brazylii poinformowała bowiem, że się rozwodzi. Publicznie przyznała również, że korzystała z pomocy psychologa, by poradzić sobie z zakończeniem małżeństwa. Jedno ze zdjęć, które niedawno opublikowała sprawiło, że jej obserwatorzy mają nadzieję na powody do radości. Hanna Zborowska-Neves znów jest zakochana?

Hanna Zborowska-Neves jest obecna w mediach społecznościowych. Choć systematycznie dzieli się szczegółami dotyczącymi życia w Brazylii, wieści związane z życiem prywatnym to prawdziwa rzadkość. Tym bardziej fotografia z tajemniczą osobą zasłoniętą sercem rozgrzała do czerwoności internautów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BEJBIS_ZBOROWSKA_ZWIAZEK
Zofia Zborowska o przepisie na udane małżeństwo
Zofia Zborowska o małżeństwie i docieraniu się. Wyjaśniła, kto jest dla niej wzorem

Hanna Zborowska-Neves o rozwodzie z mężem

Na początku 2023 roku Hanna Zborowska-Neves gościła w podcaście "Tato, no weź" w którym opowiedziała o rozwodzie i o tym, jak wpłynął na jej dzieci. Córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej wyznała, że choć rozstanie z mężem trwało przez dłuższy czas i obyło się bez głośnych domowych awantur, z pewnością miało wpływ na jej dzieci.

"U nas słabo się układało od jakiegoś czasu, zanim mój były mąż się od nas wyprowadził. A wyprowadził się na tydzień przed rozpoczęciem pandemii. To wszystko jakoś się tak złożyło bardzo fortunnie lub niefortunnie, bo myślę, że gdybyśmy mieszkali razem w czasie pandemii, to mogłoby się skończyć się rękoczynach. Mieliśmy taki powolny rozpad, w miarę naturalny. Moja młodsza córka miała wtedy 3 lata, a starsza miała 7. (...) Uważam, że to jest najstraszniejsze w rozwodzie, jeżeli są dzieci, dlatego że dzieci bardzo cierpią, obwiniają się. To była jedna z pierwszych rzeczy, które im powiedzieliśmy, że to nie jest ich wina. [...] Jak się kłóciliśmy, to z reguły było tak, jak one już spały. Też nie było nigdy jakiegoś mordobicia, afer i tak dalej, więc w miarę cywilizowanie. Ale była taka gęsta atmosfera. Największe mieszkanie stawało się malutkie. Wydaje mi się, że to jest odczuwalne - stwierdziła Hanna w podcaście" - powiedziała.

Hanna Zborowska-Neves znów jest zakochana?

Hanna Zborowska-Neves w jednym z wywiadów wyjawiła również, że obecnie jest w dobrych stosunkach z byłym mężem i robi wszystko, by zminimalizować ewentualny smutek córek związany z rozstaniem rodziców.

To jednak nie wszystko. Niedawno na instagramowym koncie kobiety pojawiła się fotografia, która zasugerowała, że jej serce zabiło do kogoś mocniej.

"Stało się. A myślałam, że już się nie stanie. Co będzie dalej? Nie wiem, ale póki co jest pięknie" - napisała.

Osoba, która jest wyjątkowo blisko Hanny Zborowskiej-Neves na zdjęciu została zasłonięta połową emotikony serca. Jak myślicie, to początek wielkiej miłości?

Hanna Zborowska-Neves
Hanna Zborowska-Neves
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości