Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke planują ślub. Ich plany mogą zadziwić wielu

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke biorą ślub. Szczegóły uroczystości
Źródło: MWMEDIA
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke planują ślub. Tancerka zdradziła fanom, że miejsce, w którym odbędzie się uroczystość, jest wyjątkowe. Pozostaje jeszcze kwestia rozważenia nazwiska, a może pozostawienia dwóch. Jednak Hanna Żudziewicz dostrzega w tym pewien problem.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke poznali się ponad dekadę temu. Przez 11 miesięcy byli parą taneczną, ale później ich drogi się rozeszły. Oboje wyjechali za granicę i spełniali się zawodowo. Gdy wrócili do Polski, spojrzeli na siebie zupełnie inaczej. 6 października 2022 powitali na świecie córeczkę Różę.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

CZT_MILIONERZY_JUSTYNA_WEWNETRZNEDZIECKO
Justyna Steczkowska o dorastaniu w wielodzietnej rodzinie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke planują ślub

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zaręczyli się 10 marca 2022 roku podczas wspólnej podróży do Włoch. Fani zachwycali się niezwykle romantyczną scenerią, bowiem Jacek Jeschke oświadczył się ukochanej w malowniczym Portofino. Zakochani zjedli kolację w restauracji, następnie rozkoszowali się widokiem na morze. Kobieta otrzymała od ukochanego bukiet czerwonych róż. W końcu nastąpił moment kulminacyjny i wręczenie diamentowego pierścionka.

"Znalazłem swoją miłość w Portofino" - napisał Jacek Jeschke na Instagramie. 

Hanna Żudziewicz odpowiedziała na kilka pytań obserwatorów na Instagramie, którzy byli ciekawi, jak zakochanym idą przygotowania do ślubu. Zdradziła, że "imprezą roku" będzie zdecydowanie roczek córki. Ktoś zapytał, czy wesele odbędzie się w Polsce, czy we Włoszech. Jednak tancerka pozostała w tej kwestii bardzo tajemnicza.

"W naszym wymarzonym miejscu. Znalezionym całkowicie przypadkowo" - odpowiedziała krótko. Kolejne pytanie dotyczyło nazwiska, jakie chce mieć po ślubie. Hanna Żudziewicz zastanawia się nad różnymi opcjami. Zażartowała, że gdyby miała dwuczłonowe, pewnie sprawiałoby one innym ludziom kłopot w pisowni.

"Nie wiem jeszcze, ale jakbym miała dwuczłonowe - Żudziewicz-Jeschke, to chyba każdy zrobiły choć jeden błąd. Więc chyba taka wersja odpada" - stwierdziła.

Hanna Żudziewicz opowiada o planowaniu ślubu
Hanna Żudziewicz opowiada o planowaniu ślubu
Źródło: Instagram @hannazudziewicz

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke kochają Włochy

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke uwielbiają podróżować. Ukochane Włochy pokazali swojej córeczce. Róża towarzyszyła rodzicom na wakacjach. Być może fani mają rację i zakochani będą chcieli pobrać się właśnie tam, bo tak często wspominają o tym, że we Włoszech czują się najlepiej.

Jacek Jeschke w jednej z wielu publikacji na Instagramie zdradził, że włoski klimat bardzo mu odpowiada.

"Nie muszę wam pewnie przypominać, że klimat Włoch nie jest nam obcy. Włoska muzyka, jedzenie, samochody to coś, co razem z Hanią uwielbiamy" - napisał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości