Hans Zimmer oświadczył się podczas koncertu. Wzruszył publiczność do łez

Hans Zimmer
Hans Zimmer oświadczył się podczas koncertu
Źródło: Getty Images Europe
Hans Zimmer się oświadczył. Zrobił to w naprawdę niepowtarzalnych warunkach. Kto bowiem może poszczycić się wspomnieniami tego wyjątkowego momentu na oczach tysięcy fanów? Wzruszeniom nie było końca.

Muzyka Hansa Zimmera od lat porusza miłośników kina. Kompozytor znany jest ze swoich ścieżek dźwiękowych do ponad 150 filmów i bajek animowanych. Stworzył niepowtarzalny klimat takich hitów jak "Cienka czerwona linia", "Blade Runner 2049" czy "Piraci z Karaibów". Po zdobyciu serc milionów fanów teraz przyszedł czas na tę jedyną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Anna Kalczyńska o posiadaniu sławnych rodziców. Czy to pomaga w karierze?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Hans Zimmer wyjątkowo zakończył swój koncert w Londynie

Hans Zimmer oświadczył się swojej partnerce Dinie De Luca w sposób, o którym większość społeczeństwa może jedynie pomarzyć. Wyjątkową chwilę zaplanował na występ w londyńskiej O2 Arena. Ukochaną poprosił o rękę podczas koncertu, na oczach tysięcy świadków.

Nagranie z wydarzenia szybko stało się viralem. Można na nim zobaczyć, jak Hans Zimmer pod koniec koncertu wprowadza ukochaną na scenę.

"Jeszcze jedna rzecz. To kobieta, którą kocham. Najwyraźniej ona kocha mnie" - zaczął.

Hans Zimmer oświadczył się na scenie podczas koncertu

Po tym wprowadzeniu przeszedł do konkretów. Na początku zadał kilka żartobliwych pytań.

"Dlaczego cię tutaj zaprosiłem? Chciałem zapytać cię o coś bardzo ważnego. Zamknęłaś tylne drzwi? Czy mleko jest w lodówce? Czy mamy jakiś sorbet w zamrażarce?" - zaczął.

Po tych żartach zadał najważniejsze pytanie: "Czy wyjdziesz za mnie?". Dina De Luca przytaknęła, a zgromadzeni nagrodzili ich gromkimi brawami. Po oświadczynach kompozytor wykonał utwór "Time" z filmu "Incepcja".

Hans Zimmer dwukrotnie był żonaty. Z pierwszego małżeństwa z Suzanne Zimmer ma trójkę dzieci, a z drugiego, z Vicki Carolin — córkę. Z trzecią ukochaną po raz pierwszy publicznie pokazał się podczas 87. ceremonii rozdania Oscarów w 2015 roku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości