Córka Tori Spelling ma już 15 lat. Mama zafundowała jej nietypowy prezent

Tori Spelling
Tori Spelling świętuje 15. urodziny córki
Źródło: Getty Images
Tori Spelling świętowała niedawno 15. urodziny Stelli. Najpierw opublikowała na Instagramie zdjęcia z przeszłości, kiedy jej córka była jeszcze mała. Później dodała kilka kadrów z przyjęcia urodzinowego nastolatki.

Stella Spelling obchodziła urodziny w niezwykły sposób dzięki nietypowemu prezentowi od swojej mamy. Tori Spelling postanowiła obdarować córkę czymś, co wyraża jej indywidualny styl i odwagę — nowym piercingiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Krzysztof Miruć o życiu uczuciowym. Otrzymał nietypową ofertę matrymonialną

Tori Spelling świętuje 15. urodziny córki

"Dzisiaj moje maleństwo kończy 15 lat!" - napisała Tori Spelling, pokazując na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma córkę jako małe dziecko. Następnie udostępniła zdjęcie nastoletniej już Stelli z napisem: "Wszystkiego najlepszego z okazji 15. urodzin, Buggy".

Aktorka z serialu "Beverly Hills 90210" pokazała również jeden z prezentów urodzinowych Stelli. Mama zafundowała córce nowy piercing. Gwiazda nagrała Stellę, prezentującą biżuterię w uchu koło sklepu z tatuażami i piercingiem w Kalifornii. Przyjęcie urodzinowe nastolatki miało miejsce w barze sushi. 15-latka dumnie pozowała z mamą, koleżankami i okazałym tortem.

Tori Spelling – dzieci

Tori Spelling, znana również jako Victoria Davey Spelling, to amerykańska aktorka, która zdobyła popularność jako Dona Martin w kultowym serialu młodzieżowym "Beverly Hills 90210", emitowanym w latach 90.

Urodziła się w Los Angeles w Kalifornii 16 maja 1973 roku. Pochodzi z rodziny o żydowskim pochodzeniu. Jej rodzicami są Carole Gene "Candy" Spelling (z domu Marer) oraz Aarona Spellinga, znanego producenta telewizyjnego. Tori ma młodszego brata Randy'ego Gene'a, który również podążył śladami aktorstwa i jest znanym aktorem.

Tori Spelling wzięła ślub z Charlie Shanianem 3 lipca 2004 roku, po kilkuletnim związku, który rozpoczął się w 2002 roku. Niestety, w 2005 roku doszło do ich separacji, a 20 kwietnia 2006 roku para zdecydowała się na rozwód. Jednak los miał dla niej w zanadrzu nową miłość. 7 maja 2006 roku wyszła za mąż za Deana McDermotta, znanego aktora i producenta.

W związku z Deanem McDermottem Tori ma pięcioro dzieci. Ich najstarszy syn, Liam Aaron McDermott, urodził się w 2007 roku. Kolejnym dzieckiem pary jest Stella Doreen McDermott, która przyszła na świat w 2008 roku. Następnie przyszły na świat Hattie Margaret (ur. 2011), Finn Davey (ur. 2012) oraz najmłodszy Beau Dean McDermott, który urodził się w 2017 roku.

Stella, obchodząca właśnie swoje 15. urodziny, jest drugim dzieckiem Tori i Deana. Jej starszy brat Liam ma już 16 lat. Rodzeństwo Spelling-McDermott stanowi energiczną i kreatywną ekipę, która często pojawia się na mediach społecznościowych, dzieląc się swoimi przygodami i rodziną miłością.

Stella Spelling, Tori Spelling, Beau Spelling, Dean McDermott, Finn Spelling, Hattie Spelling
Tori Spelling z rodziną
Stella Spelling, Tori Spelling, Beau Spelling, Dean McDermott, Finn Spelling, Hattie Spelling
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości