Gwiazda "Harry'ego Pottera" trafiła do szpitala. Aktorka w ciąży zachorowała na COVID-19

Jessie Cave wraz z obsadą filmu "Harry Potter"
Jessie Cave trafiła do szpitala
Źródło: Getty Images
Gwiazda filmu "Harry Potter", Jessie Cave, trafiła do szpitala. Aktorka oczekuje właśnie czwartego dziecka. O swojej pogarszającej się sytuacji zdrowotnej poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jessie Cave jest hospitalizowana z powodu COVID-19. Na Instagramie opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka. W kilka minut internauci zaczęli przesyłać dobre rady, słowa otuchy i wsparcia. 

Jessie Cave, aktorka trafiła do szpitala

Dla Jessie Cave okres nadchodzącej wiosny miał zwiastować przyjście na świat czwartego dziecka. Niestety, panująca na świecie epidemia spowodowała, że sielankowy czas oczekiwania na nowe życie zmienił się nie do poznania.

"Czy ktoś inny miał koronawirusa w trzecim trymestrze i czuł, jakby był bity toną cegieł przez kilka tygodni?" - zapytała aktorka swoich obserwatorów pod postem opublikowanym na Instagramie.

Na odpowiedź nie musiała długo czekać. W komentarzach pojawiło się dużo ciepłych słów i pokrzepiających historii. 

TZDERESZOWSKA_FORMA
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży

Gwiazda "Harrego Pottera" w szpitalu

Jessie Cave i jej partner Alfie Brown wychowują wspólnie trójkę dzieci. Najmłodsze z nich urodziło się w październiku 2020 roku. Obecność w szpitalu ze względu na ciężki przebieg koronawirusa nie jest niestety pierwszym takim przypadkiem w życiu aktorki. Na początku 2021 roku trafiła bowiem pod opiekę lekarzy ze swoim synkiem. 

"Biedne dziecko jest nosicielem wirusa Covid-19. Ma się dobrze, ale na szczęście lekarze są czujni i ostrożni. Ta odmiana jest bardzo potężna i zaraźliwa, więc mam nadzieję, że ludzie zachowają szczególną ostrożność w nadchodzących tygodniach. Naprawdę nie chciałam, żeby to był początek nowego roku mojej rodziny. Nie chciałam wracać do szpitala tak szybko po traumatycznym porodzie. Po raz kolejny dziękuję pielęgniarkom i lekarzom. Jestem pod wrażeniem ich pracy" - napisała Jessie Cave w mediach społecznościowych. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości