Gwiazdy

Harry Styles o terapii, hejcie i przerwie od występów. "To nienaturalne stać przed takim tłumem'

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
"Rolling Stone"
Harry Styles

Harry Styles udzielił niedawno wywiadu, w którym opowiedział o swoim życiu prywatnym i karierze. Artysta odniósł się do trudnych tematów i podzielił się swoim doświadczeniem.

Harry Styles to brytyjski wokalista i tekściarz, który od jakiegoś czasu spełnia się również jako aktor. Od 2010 roku był członkiem jednego z najpopularniejszych boys bandów - One Direction. Grupa powstała w programie "X Factor", a w jej skład wchodzili: Harry Styles, Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne i Louis Tomlinson. Ostatecznie zespół rozpadł się i od 2016 roku artysta stawia na karierę solową.

Harry Styles o występach i energii tłumu

Niedawno Harry Styles udzielił wywiadu na łamach magazynu "Rolling Stone". W rozmowie z Brittany Spanos poruszył trudne tematy i opowiedział o swoich doświadczeniach. Artysta szybko zdobył ogólnoświatową rozpoznawalność - mając zaledwie 16 lat, został członkiem grupy One Direction. Odkąd zespół się rozpadł i wokaliści ruszyli własnymi ścieżkami, kariera nabrała jeszcze większego tempa. W wywiadzie Harry Styles przyznał, że czerwcowe koncerty na Wembley były dla niego szokującym doświadczeniem. Gdy tylko zszedł ze sceny, musiał pobyć sam i wziąć prysznic.

"To nienaturalne stać przed takim tłumem. Po występie muszę zmyć z siebie to doświadczenie. Powrócić do swojej nagości i bezbronności" - powiedział.

Artysta nie ukrywa, że od kilku lat uczęszcza na terapię. Spotkania z psychoterapeutą są dla niego tak samo ważne i oczywiste, jak dbanie o zdrowie fizyczne.

"Codziennie ćwiczę i dbam o swoje ciało. Dlaczego nie miałbym z taką samą uwagą zatroszczyć się o swój umysł?" - stwierdził.

Harry Styles o hejcie i prywatności

Kiedy Harry Styles pracował na planie filmu "Nie martw się kochanie" z Olivią Wilde, pomiędzy artystą a 10 lat starszą reżyserką zaiskrzyło. Wokalista dba o swoją prywatność, pilnując, by szczegóły z jego życia nie stały się pożywką dla mas. Niestety tajemnica sprzyja pojawianiu się teorii i plotek. Tych jednak Harry Styles nigdy nie komentuje.

"Nigdy nie rozmawiałem o moim życiu prywatnym i stwierdziłem, że przyniosło mi to wiele korzyści. Zawsze będą pojawiały się różne wersje narracji na mój temat, dlatego postanowiłem, że nie będę poświęcał czasu na prostowanie czy przekierowywanie ich w jakąś stronę" - przyznał gwiazdor.

Odkąd Harry Styles i Olivia Wilde oficjalnie potwierdzili łączące ich uczucie, reżyserka musiała zmierzyć się z falą krytycznych komentarzy. Wpatrzeni w idola fani drwili z nowej wybranki wokalisty, wyszukując i przypominając kompromitujące sytuacje i wypowiedzi sprzed lat. Dziennikarka Brittany Spanos zapytała Olivię Wilde o jej doświadczenia z wiernym fandomem ukochanego.

"Fandom Harrego to głęboko kochające osoby, tworzące akceptującą społeczność. Zdarza się jednak i hejt. To czego, nie rozumiem w tym całym okrucieństwie to, że ten rodzaj toksycznej negatywności jest antytezą Harry'ego i wszystkiego, co on sobą utożsamia" - przyznała reżyserka.

Ada Fijał bardzo czekała na "Ród Smoka". "Lubię się tak oderwać"
Ada Fijał bardzo czekała na "Ród Smoka". "Lubię się tak oderwać" Ada Fijał była jedną z gwiazd, które wzięły udział w uroczystej prapremierze "Rodu Smoka". Aktorka w rozmowie z nami przyznała, że jest wielką fanką "Gry o Tron" i przez ostatnie lata wprost nie mogła się doczekać zapowiadanego przez HBO prequelu.

Harry Styles o pracy. Artysta kończy z aktorstwem?

Poza niezwykłą i szybko rozwijającą się karierą muzyczną, Harry Styles ma na swoim koncie doświadczenia aktorskie. Oprócz wspomnianego filmu "Nie martw się, kochanie", artysta pracował na planie takich produkcji, jak "Dunkierka", "My Policeman" czy "Eternals". W wywiadzie przyznał, że aktorstwo nie kręci go tak bardzo, jak muzyka i planuje zrobić sobie przerwę.

"Na razie potrzebuję przerwy od grania. Kiedy tworzysz muzykę, coś się dzieje. Czuję się naprawdę twórczo. Tymczasem duża część aktorstwa to nic nie robienie, czekanie. Jeśli to jest najgorsza część, to jest to całkiem dobra praca. Ale nie uważam tej części za satysfakcjonującą. Granie sprawia mi radość, ale nie sądzę, że będę to robić często" - wyznał Harry Styles.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: "Rolling Stone"

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości