Harry Styles w Polsce w 2023 roku - kiedy i gdzie wystąpi? Ile kosztują bilety?

Harry Styles wystąpi w Polsce
Harry Styles wystąpi w Polsce
Źródło: Getty Images
Harry Styles wyrusza w trasę koncertową "Love On Tour". Na koncertowej mapie wokalisty znalazła się także Polska. Kiedy i gdzie wystąpi Harry Styles? Ile kosztują bilety? Sprawdźcie sami!

Harry Styles jest jednym z najpopularniejszych artystów muzycznych na świecie. Singiel "As It Was" z trzeciego albumu wokalisty "Harry’s House" pobił rekordy odtworzeń, a sam album tak jak pozostałe dwa - debiutancki "Harry Styles" (2017) i "Fine Line" (2019) - osiągnął niebotyczny wynik sprzedaży. Sale koncertowe, w których występuje Harry Styles, wypełnione są po brzegi fanami żądnymi usłyszeć jego największe hity takie jak "Sign of the Time"s, "Adore You" czy "Watermelon Sugar". Nie inaczej będzie w Polsce.

Harry Styles - trasa koncertowa "Love On Tour"

Harry Styles znany jest z niesamowitych występów na żywo. Jego koncerty w ramach trasy koncertowej "Love On Tour" zostały przełożone z powodu pandemii i ostatecznie rozpoczęły się we wrześniu 2021 roku w Las Vegas. Ze względu na duże zainteresowanie artysta ogłosił kontynuację trasy promującej nowy krążek "Harry's House" z 19 nowymi koncertami w Europie, także w Polsce. Będzie to pierwsza europejska trasa artysty organizowana na największych stadionach.

Harry Styles - koncert w Polsce 2023 - kiedy i gdzie?

Harry Styles zawita do Polski 2 lipca 2023. Wokalista wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ralph Kamiński zaprosił fanów na koncert w bajkowej scenerii

Harry Styles - koncert w Polsce 2023 - ceny biletów

Przedsprzedaż biletów na koncert Harry'ego Stylesa w Polsce ruszyła w czwartek 01.09 o godz. 10.00, a oficjalna sprzedaż dzień później. Do nabycia są bilety w następujących cenach:

 • Płyta-miejsce stojące: 485-855 zł
  • Souvenir Ticket - płyta - miejsce stojące: 495-865 zł
   • Trybuny: 195-695 zł
    • Souvenir Ticket - trybuny: 205-705 zł
     • Miejsce przy przejściu: 250-750 zł
      • Miejsce przy przejściu (souvenir ticket) - 260-760 zł
       Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
       Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

       Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

       Czytaj też:

       Autor: Kamila Jamrożek

       Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

       podziel się:

       Pozostałe wiadomości