Gwiazdy

Sara James w finale amerykańskiego "Mam Talent!". Gdzie i kiedy obejrzeć występ 14-letniej Polki?

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Sara James w finale amerykańskiego "Mam Talent"

Z niecierpliwością czekamy na finałowy odcinek amerykańskiej edycji "Mam Talent!" z udziałem Sary James. Polka będzie walczyła o główną wygraną. Kiedy i gdzie oglądać jej występ?

Kariera Sary James rozwija się w bardzo szybkim tempie. 14-latkę pokochali polscy widzowie, a obecnie nastolatka pobija Amerykę. Sara James już szykuje się do walki o wygraną w wielkim finale "American's Got Talent", który zostanie wyemitowany już za parę tygodni.

Sara James w amerykańskim "Mam Talent!"

Sara James zaskoczyła polskich widzów, kiedy zobaczyli ją w castingu do 17. sezonu programu "America's Got Talent", czyli odpowiednika naszego "Mam Talent!" TVN. W trakcie przesłuchań Polka zachwyciła jury wykonaniem piosenki Billie Eilish. Przewodniczący jury Simon Cowell od razu zwrócił uwagę na 14-latkę. Wyróżnił jej występ, wciskając złoty przycisk. Dzięki temu młoda wokalistka ominęła kolejne etapy programu i od razu awansowała do półfinałów na żywo.

W półfinale Sara James zaśpiewała piosenkę Eltona Johna. Wokalistka po raz kolejny zachwyciła zarówno jurorów, jak i publiczność zgromadzoną w studio. Dostała owacje na stojąco, a Simon Cowell, Heidi Klum i Howie Mandel nie szczędzili jej komplementów. Także widzowie poznali się na talencie nastolatki i Sara James dostała się do finału "America's Got Talent".

"Mam talent!" Simon Cowell. Zapowiedź
"Mam talent!" Simon Cowell. Zapowiedź

Sara James w finale amerykańskiego "Mam Talent!". Gdzie i kiedy oglądać?

Finał "America's Got Talent" będzie można obejrzeć w USA 15 września na antenie stacji NBC. Niestety Stany Zjednoczone znajdują się w innej strefie czasowej, dlatego, mimo że program emitowany jest o godzinie 20.00, to w Polsce mamy środek nocy. Na szczęście wykon Sary James będzie można z łatwością odnaleźć w Internecie. Na profilu "America's Got Talent" na YouTube publikowane są występny uczestników.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości