Heidi Klum eksponuje odsłonięte ciało w Cannes. Aniołek Victoria's Secret nadal zachwyca!

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Heidi Klum

Heidi Klum zachwyciła odważną stylizacją podczas jednej z premier festiwalu w Cannes. Modelka zdecydowała się nie tylko na wyjątkowy kolor, ale i odważną formę. Gołym okiem widać, że czuje się w niej świetnie. 50-latka wprost promienieje młodzieńczym urokiem.

Tak to już dziś jest, że największe międzynarodowe wydarzenia kulturalne to też pole popisu dla projektantów i prezentujących ich wizję gwiazd. Zdarza się, że stroje i ogólny wygląd tych drugich stają się tematem numer jeden. Dla wielu tak właśnie było w przypadku Heidi Klum. I trudno się temu dziwić!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Warner Bros pochodzą z Polski. Dziś wytwórnia świętuje 100-lecie
Warner Bros pochodzą z Polski. Dziś wytwórnia świętuje 100-lecie

Hiedi Klum w kanarkowej stylizacji zachwyca na czerwonym dywanie

Legenda modowych wybiegów zdecydowanie zwróciła uwagę tłumów, nie tylko tych, zebranych na czerwonym dywanie. Jej stylizacja była naprawdę odważna. Nie sposób przejść obojętnie obok lejącej, długiej sukni z dodatkową peleryną, w jaskrawym, żółtym kolorze. Choć odcień wydaje się trudny w stylizacji, trzeba przyznać, że Heidi Klum pasuje chyba wszystko. Taka rola modelki. W dodatku nienaganna sylwetka 50-latki miejscami dość odważnie odsłonięta przyciągała wzrok nawet największych sceptyków.

Celebrytka z chęcią pozowała przed zachwyconymi paparazzi, rozrzucając zwiewne poły kolorowej stylizacji, a niektórzy porównywali ją do latającego kanarka. Niemniej widać, że modelka czuje się w tej wersji zjawiskowo. Do niestandardowych form i odsłoniętego ciała przyzwyczajała się bowiem latami, jako jeden z aniołków Victoria's Secret.

Heidi Klum
Heidi Klum w odważnej stylizacji na czerwonym dywanie w Cannes Heidi Klum Źródło: WireImage

Heidi Klum - kariera

Heidi Klum to jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie. Karierę zaczynała wieku 18 lat, w rodzimych Niemczech. Na pierwsze kroki w branży pozwoliła jej wygrana konkursu organizowanego przez tamtejszy magazyn "Petra". Na fali sukcesu przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, a jej atuty zostały docenione przez organizatorów kultowych pokazów Victoria's Secret. Tak Heidi Klum stała się jednym z "aniołków" i przez 13 kolejnych lat kontynuowała karierę, luksusową bieliznę prezentując ramię w ramię z Naomi Campbell czy Karoliną Kurkovą.

Następnie modelka wróciła do Niemiec, by poprowadzić Germany's Next Top Model. Do dziś jest też jurorką "American's got Talent". Niedawno obchodziła 50. urodziny, jednak czas zdaje się nie mieć wpływu na jej prezencję.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

Pozostałe wiadomości