Historia miłości Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony to gotowy scenariusz na film! Poznali się na imprezie

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zaśpiewali piosenkę dla córki
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zaśpiewali piosenkę dla córki
Źródło: MWMEDIA
Zofia Zborowska-Wrona poznała Andrzeja Wronę w 2018 roku. Przypadkowe spotkanie na wydarzeniu branżowym stało się początkiem pięknej historii miłosnej. Szybko zorientowali się, że to będzie coś więcej niż przyjaźń. Ich doświadczenia to niemal gotowy scenariusz na film.

8 sierpnia 2018 roku Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wspólnie bawili się na imprezie. Pamiętnego dnia wykonali nawet zdjęcie, na którym między nimi dokazuje również Maja Bohosiewicz. Internauci jednak zdjęcie to zobaczyli dopiero rok później, gdy para oficjalnie postanowiła podzielić się ze światem swoim szczęściem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BEJBIS_ZBOROWSKA_ZWIAZEK
Zofia Zborowska o przepisie na udane małżeństwo
Zofia Zborowska o małżeństwie i docieraniu się. Wyjaśniła, kto jest dla niej wzorem

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona. Co wiemy o ich relacji?

Zofia Zborowska-Wrona z dużą dozą niepewności podchodziła do informowania o relacji z Andrzejem Wroną. Pierwszy raz rąbka tajemnicy uchyliła w wywiadzie dla Magdy Mołek.

— Zaczęło się od tego, że przez przypadek wpadłam na jego profil na Instagramie i pomyślałam fajna d**a. Zobaczyłam dwa filmiki, które mnie rozśmieszyły, a później zadzwonił do mnie znajomy, z którym mieliśmy robić celebrycko-charytatywną wyprawę na Kilimandżaro. Brakowało nam znanych osób, więc powiedziałam, żeby zadzwonił do Jankesa, Musiała i Wrony... - opowiadała.

Choć wtedy przyszłym małżonkom nie udało się spotkać, los zesłał ich na to samo medialne wydarzenie. Zaledwie kilka dni później siatkarz zaprosił aktorkę na pierwszą, oficjalną randkę.

Zakochani o uczuciu poinformowali w święta Bożego Narodzenia, robiąc przy tym nie lada zamieszanie w świecie mediów społecznościowych. Setki osób składały im gratulacje i mówiły, że ten duet to gotowy przepis na szczęście.

"Pisaliśmy ze sobą, ale ja sobie robiłam z niego jaja. On tak fajnie to odbijał i jak tydzień później mnie zaprosił na randkę, to ja myślę, że on był przekonany, że ja go wyśmieję. Potem była druga randka, o dwunastej w nocy wyszliśmy z moim psem, a potem były urodziny Anki i Roberta Lewandowskich. Byliśmy tam jako single, osobno. Byłam ciekawa, jak się będzie zachowywał. I tam się pierwszy raz pocałowaliśmy" - opowiadała Zofia Zborowska-Wrona w rozmowie z Izabelą Janachowską.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona
Zosia Zborowska i Andrzej Wrona
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Zofia Zborowska-Wrona o relacji z mężem. Jaki mają sposób na szczęście?

Zaledwie rok po pierwszej randce Andrzej Wrona oświadczył się ukochanej. W dodatku zrobił to w 32. urodziny Zofii Zborowskiej-Wrony.

"Oprócz 81 bloków w sezonie 2018/2019, w zeszły weekend udało mi się zrobić ten jeden, najważniejszy, pojedynczy blok na Zofii. Dowód na rzeczonym zdjęciu" - napisał siatkarz w poście na Instagramie prezentując się ze szczęśliwą partnerką, której palec zdobił wielki pierścionek.

Co ciekawe para kilkukrotnie decydowała się na bardzo szczere i intymne wyznania.

"Przez wiele randek się tylko całowaliśmy. W opór! Nawet chyba przed utratą dziewictwa tyle nie czekałam. On bardzo chciał mi udowodnić, że nie jestem jego kolejną przygodą. [...] Na 16. randce poszliśmy ze sobą do łóżka. Już w pewnym momencie liczyłam, bo myślałam, że może on mnie jak koleżankę do całowania traktuje. Nawet śmiałam się z przyjaciółkami, czy to wszystko na pewno idzie w dobrym kierunku. Ale tak z perspektywy czasu myślę, że budowanie relacji z facetem przed pójściem do łóżka jest czymś tak ważnym i tak pięknym, że potem jak faktycznie trafiamy do tego łóżka, jest to coś przepięknego" - powiedziała aktorka.

Kilka miesięcy po zaręczynach para stanęła na ślubnym kobiercu. Ceremonia była kameralna, odbyła się w otoczeniu rodziny i najbliższych przyjaciół, a radość i miłość emanujące od młodej pary były widoczne na każdym kroku.

Po ślubie zakochani kontynuowali swoje kariery. Aktorka błyszczała na scenie teatralnej i w produkcjach telewizyjnych, podczas gdy odnosił sukcesy na boisku siatkarskim. Ich wzajemne wsparcie i zrozumienie były fundamentami ich związku, co wielokrotnie podkreślali w wywiadach. W 2022 roku ich życie zmieniło się jeszcze bardziej, gdy na świat przyszła ich córka. Narodziny dziecka były dla małżonków momentem ogromnej radości. Niedawno para została rodzicami po raz kolejny.

Jakiś czas temu Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona udzielili nam wywiadu. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odnieśli się do informacji, że dla wielu osób ich związek jest "idealny".

- Nie, nasz związek absolutnie nie jest idealny. Kłócimy się, jesteśmy różni, docieramy się. Tu nie można raczej mówić o sukcesie, jesteśmy ze sobą 4 lata. Sukces to mają moi rodzice, którzy są prawie 50. lat razem. Staramy się pracować nad sobą, przyznawać się do błędów. Do momentu, aż jednej i drugiej osobie się chce to chyba warto — powiedziała.

Gwiazda przyznała także, kto naprawdę rządzi w ich domu.

- Wiesia - odpowiedziała rozbawiona. 

Zofia Zborowska-Wrona, Andrzej Wrona
Zofia Zborowska-Wrona, Andrzej Wrona
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości