Klaudia El Dursi wybrała się na najdroższe gokarty w swoim życiu. "Nie bierzcie przykładu ze mnie"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Klaudia El Dursi zniszczyła drogi sprzęt

Klaudia El Dursi wybrała się na gokarty, które słono ją kosztowały. Gwiazda zdradziła, że podczas wyścigowego szaleństwa zniszczyła wartościowy sprzęt. "Miała być fajna zabawa, a wyszła droga sprawa" - napisała Klaudia El Dursi.

Klaudia El Dursi jest twarzą programu "Hotel Paradise", który prowadzi od pierwszej edycji. Popularność zyskała dzięki udziałowi w show "Top Model". Aktualnie kariera modelki zeszła na drugi plan - Klaudia El Dursi realizuje się jako prowadzącą, influencerka oraz mama.

Klaudia El Dursi zniszczyła telefon

Klaudia El Dursi pochwaliła się tym, jak spędza popołudnie z synem. Celebrytka zabrała go na gokarty. Pech chciał, że w trakcie wyścigu z kieszeni wypadł jej telefon. Sprzęt nie miał szans w zderzeniu z kilkoma gokartami, które śmiało po nim przejechały. Klaudia El Dursi opublikowała zdjęcie i zaapelowała, by nikt nie popełnił tego samego błędu.

"Miała być fajna zabawa, a wyszła droga sprawa. Nie bierzcie przykładu ze mnie i na takie atrakcje telefon zostawcie. Niestety mój wyleciał z kieszeni i przejechało po nim stado gokartów" - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Telefon mógł być wart nawet kilka tysięcy. Mimo dosyć pokaźnej straty, Klaudię El Dursi nie opuścił dobry humor.

Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny?
Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny? Klaudia El Dursi w rozmowie z nami zdradziła, czy chce mieć jeszcze jedno dziecko. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia El Dursi - kariera, życie prywatne

Uroda Klaudii El Dursi tak bardzo zachwyciła jurorów "Top Model", że otrzymała pierwszy w historii "złoty bilet". Wówczas celebrytka była krawcową, właścicielką własnej pracowni. Choć nie udało jej się wygrać, "Top Model" otworzyło jej drogę do kariery. Niedługo później dostała pracę jako prowadząca randkowego show - "Hotel Paradise". Celebrytka na swoim profilu na Instagramie dzieli się relacjami z pobytu w wyjątkowo pięknych miejscach. Klaudia El Dursi spełnia się również w roli mamy dwóch synów - Dawida, którego wychowała samodzielnie, oraz Jasia, który jest owocem związku z aktualnym partnerem Jackiem Leszczyńskim.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości