"Hotel Paradise 6". Kiedy premiera nowej edycji programu?

"Hotel Paradise 6" - Klaudia El Dursi prowadzącą
"Hotel Paradise 6" - Klaudia El Dursi prowadzącą
Źródło: TVN
Emisja pierwszego odcinka "Hotelu Paradise" już wkrótce! Sprawdź, kiedy i dokładnie zanotuj tę datę, aby nie przegapić premiery najgorętszego randkowego show w Polsce!

"Hotel Paradise" to randkowe show bardzo chętnie oglądane przez rzeszę widzów. Już niedługo startuje 6. edycja programu. Oto, wszystko, co musisz wiedzieć o nowej serii!

"Hotel Paradise 6" - gdzie się odbędzie?

"Hotel Paradise" emitowany jest w stacji TVN7 od 2020 roku i doczekał się już pięciu edycji. Zwycięzcami ostatniego sezonu zostali Wiktoria i Sevag. Niebawem zobaczymy 6. sezon randkowego show. Nowa edycja programu nagrywana była już kilka miesięcy temu. Uczestnicy po raz drugi zamieszkali w rajskim hotelu w Panamie. Poprzednie edycje odbywały się na Zanzibarze i na Bali.

"Hotel Paradise 6" - Klaudia El Dursi prowadzącą
"Hotel Paradise 6" - Klaudia El Dursi prowadzącą
Źródło: TVN

"Hotel Paradise 6" - piosenka w czołówce programu

W Panamie został także nakręcony oficjalny teledysk do nowej piosenki, którą będzie można usłyszeć w czołówce programu. "Rajska miłość" to taneczny utwór, będący motywem przewodnim, dla przygód nowych uczestników "Hotelu Paradise". Tym razem piosenkę stworzyli nowi autorzy. Muzykę skomponowali Patryk Tylza i Piotr Gozdek, a tekst napisał Wojciech Byrski. Nie zmieniła się za to wokalistka wykonująca utwór. Po raz drugi została nią Natalia "Nana" Majos, czyli uczestniczka czwartej edycji show.

Zobacz teledysk piosenki Nany "Rajska miłość":

"Hotel Paradise 6" - kiedy premiera i finał?

Premiera 6. edycji "Hotelu Paradise" bedzie miała jeszcze w sierpniu. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 29 sierpnia 2022 roku o godzinie 20.30 w stacji TVN7. O tym, kto dostanie się do wielkiego finału randkowego show, przekonamy się najprawdopodobniej na przełomie listopada i grudnia 2022 roku.

Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "Hotelu Paradise" odpowiedzieli na intymne i trudne pytania. Jak wygląda ich związek?

"Hotel Paradise 6" - kiedy emisja i gdzie oglądać? Zmiana dni i godziny

Tej jesieni na widzów "Hotelu Paradise" czeka świetna niespodzianka. Poprzednia edycja randkowego show emitowana była od poniedziałku do czwartku, natomiast nowy sezon emitowany będzie aż pięć dni w tygodniu - od poniedziałku do piątku o godzinie 20.30. "Hotel Paradise" można będzie oglądać na antenie TVN7. Odcinki pojawiają się dzień wcześniej w Playerze.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości