Tak wygląda córka Aldony Orman. Idalia stawia coraz odważniejsze kroki w show-biznesie

Autor:
Dominika
Kowalewska

Aldona Orman jest nie tylko zapracowaną aktorką, ale również mamą na pełen etat. Od lat związana jest z Edmundem Boruckim, z którym doczekała się córki Idalii. Dziewczyna idzie w ślady mamy i rozwija karierę artystyczną.

Aldona Orman jest polską aktorką teatralną i telewizyjną. Gwiazda ukończyła studia na wydziale lalkarskim filii PWST we Wrocławiu. Na teatralnych deskach zadebiutowała w 1989 roku w Teatrze Polskim we Wrocławiu w roli Marfy Jegorowny Babakiny w "Iwanowie" Antoniego Czechowa. Życie Aldony Orman nie było usłane różami. Gdy kończyła edukację w PWST, jej mama podupadła na zdrowiu.

"W dniu gdy prof. Jerzy Stuhr odbierał mój dyplom, dowiedziałam się, że moja ukochana mama trafiła do szpitala. Od tego momentu przez 10 dni przeszła trzy zawały. 10 czerwca podczas reanimacji odeszła. Osiem dni siedziałam w szpitalu przy jej łóżku, byłam z nią do ostatnich chwil" - wspominała w rozmowie z "Super Expressem".

Gwiazda jest niezwykle rodzinną osobą i z radością spełnia się w roli matki. Aktualnie związana jest z Edmundem Boruckim, z którym doczekała się córki Idalii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Córka Aldony Orman rozwija karierę muzyczną

Idalia Orman-Borucka dziś jest nastolatką, która w 2023 roku skończy 15 lat. Dziewczynka postanowiła pójść w ślady mamy i rozwija się artystycznie. Idalia ma za sobą występ w niemieckim talent show, w którym udało jej się zachwycić jurorów. Od tego momentu minęło jednak kilka lat, a nastolatka nie spoczęła na laurach. Idalia podpisała kontrakt z wytwórnią Magic Records i realizuje się artystycznie.

Na platformie YouTube można znaleźć utwory w wykonaniu córki Aldony Orman. Ostatni utwór jest sprzed roku. A tak dziewczynka wyglądała w 2020 roku. Od pewnego czasu na jej instagramowym profilu nie pojawią się nowe wpisy.

Mimo że sama nie jest aktywna w sieci, mama chętnie publikuje wpisy, w których dzieli się dumą z posiadania zdolnej córki. W 2020 roku dziewczynka występowała w musicalu przygotowanym przez szkołę, w której się uczy. Robi wrażenie?

Aldona Orman córka. Idalia to prawdziwa prymuska

Aldona Orman jest niezwykle aktywna w sieci. Jej instagramowy profil obserwuje przeszło 77 tys. internautów. Gwiazda za jego pośrednictwem dzieli się szczegółami dotyczącymi kariery zawodowej, ale także publikuje wpisy dotyczące życia prywatnego. Aktorka często chwali się córką, której udało się wiele osiągnąć nie tylko w karierze muzycznej.

W lipcu ubiegłego roku Idalia Orman-Borucka ukończyła 8. klasę szkoły podstawowej. To ważny moment dla wielu nastolatków, którzy mają przed sobą wybór dalszej drogi życiowej. O tym, jak potoczą się ich losy, decyduje m.in. świadectwo. Córka Aldony Orman ma w tym zakresie czym się pochwalić. Dumna mama opublikowała świadectwo córki, na którym widniały... same 1!

"Idalia 01 lipca zakończyła rok szkolny i otrzymała świadectwo ukończenia 8. klasy. Jesteśmy szczęśliwi (tata też), a ja bardzo dumna, gdyż jak zwykle, maja kochana córeczka, ma na świadectwie same 1" - napisała wówczas aktorka.

Idalia Orman-Borucka uczyła się w szkole polsko-niemieckiej, gdzie system oceniania jest odwrotny do znanego z naszego podwórka. Toteż tam 1 jest najlepszą oceną. Nie ma co tu kryć, Idalia to prawdziwa prymuska!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości