Jacek Rozenek o relacjach z Radosławem Majdanem. Jego słowa zaskakują?

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Jacek Rozenek powiedział, co sądzi o Radosławie Majdanie

Jacek Rozenek w ostatnim wywiadzie powiedział, jakie ma relacje z Radosławem Majdanem, z którym jego była żona związana jest od blisko sześciu lat. Panowie udowadniają, że dla dobra dzieci można wznieść się ponad wszelkie podziały.

Małgorzata Rozenek-Majdan w 2003 r. została żoną aktora Jacka Rozenka, z którym doczekała się dwóch synów: 16-letniego Stanisława i 12-letniego Tadeusza. Niestety, ten związek nie przetrwał próby czasu i małżonkowie rozstali się w 2013 r.

Jacek Rozenek szczerze o Radosławie Majdanie

Niedługo później Małgorzata Rozenek-Majdan zaczęła spotykać się z Radosławem Majdanem. Choć nie wróżono im happy endu, para wbrew opiniom hejterów zaręczyła się i już w 2016 r. stanęli na ślubnym kobiercu. Po czterech latach Małgorzata Rozenek-Majdan zaszła w ciążę i już w czerwcu 2020 r. na świecie pojawił się ich syn Henryk.

Od tego czasu małżeństwo regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia ze wspólnych wakacji, czy zwyczajne kadry z życia codziennego i nie da się nie zauważyć, że Radosław Majdan ma świetny kontakt z synami żony.

Zobacz wideo:

Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce zawita na TikToku. Wiemy, co będzie nagrywać
Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce zawita na TikToku. Wiemy, co będzie nagrywać

Jacek Rozenek powiedział o relacji z byłym piłkarzem

Jacek Rozenek w rozmowie z magazynem "Party" został zapytany o to, czy nie jest zły, kiedy Radosław Majdan zajmuje się jego synami. Aktor w mocnych słowach odpowiedział:

"Kłopot byłby, gdyby się nimi nie zajmował. Ale to jest fajna rodzina. Radosław Majdan to świetny chłopak. Jestem mu wdzięczny" - powiedział Jacek Rozenek.

Aktor zaznaczył, że zanim zachorował, święta odbywały się raz u niego, raz w domu jego byłej żony.

"Do chwili, kiedy zachorowałem, organizowaliśmy je raz u Małgosi, a raz u mnie. Ale teraz ona ma małe dziecko, a moi synowie brata. Nie będę przecież rozdzielał rodziny" - dodał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości