Jacek Rozenek

Stanisław Rozenek, najstarszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Jacka Rozenka, w szczerym wywiadzie opowiedział o swojej relacji z Radosławem Majdanem i popularności rodziców. Wyznał także, jak ich praca wpływa na jego relacje szkolne. Pójdzie w ślady opiekunów i dołączy do świata show-biznesu?

Jacek Rozenek świętował ostatnio premierę swojej książki "Padnij. Powstań. Życie po udarze". Na wydarzenie aktor zabrał swoich synów: 16-letniego Stanisława i 12-letniego Tadeusza, których mamą jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Jak dziś wyglądają i czym pasjonują się chłopcy?

Jacek Rozenek w ostatnim wywiadzie powiedział, jakie ma relacje z Radosławem Majdanem, z którym jego była żona związana jest od blisko sześciu lat. Panowie udowadniają, że dla dobra dzieci można wznieść się ponad wszelkie podziały.

Jacek Rozenek i Adrianna Biedrzyńska poprowadzili ostatnio rozmowę na żywo na Instagramie. Aktorzy powiedzieli o swoich trudnych sytuacjach życiowych. Aktorka wyznała, że kiedy były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan miał kryzys, ona mu pomagała.

Jacek Rozenek trzy lata temu doznał udaru. Choć lekarze nie dawali mu szans na powrót do zdrowia, udowodnił im, że się mylili. Dziś przyznaje, że "nie czuje się chory". Swoje doświadczenia opisał w książce "Padnij, powstań". - Ta książka jest dla ludzi, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za swoje życie - przekonuje. Aktor i autor poradnika w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedział o życiu sprzed udaru, o tym, jak otarł się o śmierć i wyznał, czy liczy jeszcze na miłość. - Naprawdę chciałbym być z jakąś kobietą. Dać jej szczęście, zaopiekować się nią - mówi.

Trzy lata temu Jacek Rozenek doznał rozległego udaru. Niedawno aktor napisał książkę, w której opowiedział historię walki o zdrowie. "Poinformowano moją rodzinę, żeby przyjechała się ze mną pożegnać" - zdradził w programie "Dzień Dobry TVN".

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o relacjach z byłym mężem, u boku którego zaczynała karierę w show-biznesie. Gwiazda oraz Jacek Rozenek doczekali się dwóch synów i rozstali się w dobrej atmosferze. Prezenterka pomagała aktorowi nawet w czasie, gdy dochodził do siebie po udarze.

Jacek Rozenek wydał książkę pt. "Padnij. Powstań. Życie po udarze", która już jest dostępna w przedsprzedaży. Do jej przeczytania i zakupu zachęca za pośrednictwem Instagrama jego była żona, Małgorzata Rozenek-Majdan. Przy okazji okazało się, że starszy syn Małgorzaty i Jacka również jest zaangażowany w jej powstanie. W jakim charakterze? Sami zobaczcie.

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbarwniejszych postaci w świecie show-biznesu, która wzbudza ogromne emocje fanów. Małżeństwo z Jackiem Rozenkiem, a później byłym partnerem Dody, Radkiem Majdanem, śledzili wszyscy. Małgorzata doczekała się trojga dzieci, a obecnie można ją oglądać w programie "Projekt Lady". Co wiemy o jednej z czołowych gwiazd TVN?