Jak na zachowanie męża zareagowała Jada Pinkett Smith? Pojawiło się nagranie

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka podczas Oscarów

Jada Pinkett Smith mocno się roześmiała po tym, jak Chris Rock powiedział ze sceny, że właśnie został spoliczkowany przez Willa Smitha. Do sieci trafiło nagranie pokazujące głośny incydent z oscarowej gali z zupełnie innej perspektywy.

Chociaż od Oscarów minął już prawie tydzień, wciąż nie milkną echa tego, co stało się podczas gali. Mowa oczywiście o incydencie z udziałem Willa Smitha i Chrisa Rocka. Przypomnijmy, że aktor wtargnął na scenę i spoliczkował prowadzącego po tym, jak w nieelegancki sposób zażartował z jego łysej żony. Jada Pinkett Smith od dawna choruje bowiem na łysienie plackowate i nie może pogodzić się z tym, że nie ma już swoich długich i gęstych włosów. Teraz do sieci trafiło nagranie, na którym widać całe zajście od strony publiczności.

Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka za nieelegancki żart o jego żonie

Will Smith stanął w obronie żony, a spoliczkowanie Chrisa Rocka widział cały świat. Jakby tego było mało, aktor wykrzykiwał w kierunku komika wulgaryzmy, co oczywiście uwieczniły kamery. 

"Nie waż się, k*rwa, mówić o mojej żonie!" - krzyczał wyraźnie zdenerwowany.

Hollywood szybko potępiło zachowanie gwiazdora, który po pewnym czasie przeprosił Chrisa Rocka. Whoopi Goldberg zapowiedziała, że Akademia Filmowa wyciągnie wobec Willa Smitha konsekwencje, a w mediach spekulowało się nawet o odebraniu mu Oscara. Teraz internauci zastanawiają się, czy cała sytuacja nie była czasem ustawiona. 

Dowodem na to ma być między innymi fakt, że Will Smith początkowo śmiał się z żartu Chrisa Rocka, a dopiero potem poszedł na scenę i go spoliczkował. Do sieci trafiło też nagranie pokazujące, jak na całą sytuację zareagowała sama Jada Pinkett Smith.

Oscarowa noc za nami. Do kogo powędrowały statuetki?
Oscarowa noc za nami. Do kogo powędrowały statuetki? Źródło: Dzień Dobry TVN

Do sieci trafiło nagranie z żoną Willa Smitha

Filmik zrobił już prawdziwą furorę na TikToku. Nagranie pokazuje sytuację po uderzeniu Chrisa Rocka z pozycji publiczności. Większość zgromadzonych na gali gwiazd była wyraźnie zaskoczona tym, co stało się na scenie. Prowadzący wypalił:

"Will Smith właśnie strzelił mnie w twarz!"

Zupełnie inną reakcję zaprezentowała żona aktora. Jada Pinkett Smith wyraźnie się bowiem roześmiała. Kobieta zamarła dopiero, gdy jej mąż zaczął wykrzykiwać obelgi w kierunku komika. Na filmie widać, że siedzi sztywno na krześle i się nie rusza. Żona Willa Smitha rozluźniła się, gdy Chris Rock ponownie wziął mikrofon i powiedział:

"To była najlepsza noc w historii telewizji".

Wówczas Jada Pinkett Smith znów się roześmiała, jednak już nieco bardziej powściągliwie. 

@305hoodhero Bet y’all ain’t see it from this Angle Watch Jada’s reaction!!! Staged or She just Psycho? #fyp #foryoupage #staged #oscars #willsmith #chrisrock original sound - Big O

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Lionel Hahn/Getty Images

Pozostałe wiadomości