Maria Konarowska pokazała mamę w dniu jej 69. urodzin. Jak dziś wygląda Joanna Szczepkowska?

Kim jest mama Marii Konarowskiej? Aktorka pokazała, jak dziś wygląda
Kim jest mama Marii Konarowskiej? Aktorka pokazała, jak dziś wygląda
Źródło: MWMEDIA
Maria Konarowska uczciła 69. urodziny swojej mamy Joanny Szczepkowskiej. Aktorka napisała dla niej życzenia i pokazała rodzinne zdjęcie. Mogliśmy zobaczyć, jak teraz wygląda jej mama. Joanna Szczepkowska to wyjątkowa postać w historii polskiej kultury. Sprawdź, czym zajmuje się oprócz aktorstwa.

Maria Konarowska jest córką artystycznej pary. Jej ojcem jest aktor Mirosław Konarowski, a matką wspomniana już Joanna Szczepkowska, na której się dzisiaj skupimy. Pierwszego maja ta wybitna artystka miała swoje wyjątkowe święto. Jej starsza córka pokazała, jak teraz wygląda.

Maria Konarowska świętuje 69. urodziny Joanny Szczepkowskiej

Młoda aktorka zabrała swoją mamę na spacer i uwieczniła ten moment na zdjęciu. Maria Konarowska jest zachwycona tym, że jej mama urodziła się w Święto Pracy.

"Dzisiaj moja mama ma urodziny. Ten dzień zawsze był bardzo szczególny. Po pierwsze dlatego, że to święto najważniejszej kobiety w naszym życiu, a po drugie, dlatego, że to pierwszy maja i jakby całe ulice obchodziły te naszej mamy urodziny. Pochody, plakaty, nie wiedzieć czemu z innymi twarzami niż mamy, ale może to po prostu jej wielbiciele?" - zaczęła żartobliwie wpis córka Joanny Szczepkowskiej na Instagramie.

Maria Konarowska snuła refleksję na temat wieku swojej mamy. 41-letnia aktorka stwierdziła, że zatrzymała się na etapie, gdy jej mama miała 40 lat.

"W każdym razie dzisiaj zrobiło się szczególnie, ale z zupełnie innego powodu. Rozmawiałyśmy tak sobie z mamą w samochodzie i ja się zorientowałam, że w sumie jestem od niej starsza… Bo widzicie, dla mnie moja mama ma lat plus minus 40 lat. Odkąd pamiętam ma tyle i na tym się zatrzymałam. A dzisiaj się okazało, że ja mam więcej i że czas jest jak gumka recepturka. Ten dzień był zawsze bardzo szczególny i taki pozostanie. Kocham Cię mamo jak stąd do najdalszego tamtąd i życzę Ci, żebyś też tak siebie kochała. Wszystkiego najlepszego i dziękuję, że jesteś" - dodała Maria Konarowska.

Prowadzący "Mask Singer" o roli ojca i wymarzonym weselu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Powiązania rodzinne gwiazd. Kim jest matka i siostra Marii Konarowskiej?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Joanna Szczepkowska jest aktorką teatralną, filmową i telewizyjną. Debiutowała w spektaklu "Trzy siostry" w Teatrze Telewizji. Pierwszy raz na małym ekranie wystąpiła w serialu "Czterdziestolatek". Po ukończeniu studiów zagrała w filmie "Con amore" (reż. Jan Batory), który przyniósł jej nagrodę za najciekawszy debiut. Joanna Szczepkowska z powodzeniem pisze wiersze, felietony i opowiadania. Użycza też swojego głosu w dubbingu.

Powróćmy do przeszłości. Joanna Szczepkowska kojarzona jest z ważnym momentem w historii naszego kraju. 28 października 1989 w głównym sobotnim wydaniu Dziennika Telewizyjnego, w rozmowie z prezenterką Ireną Jagielską, ogłosiła: "Proszę Państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". Zdanie to stało się symbolem zmian, które wkrótce nastąpiły w naszym kraju.

Joanna Szczepkowska ma jeszcze jedną znaną córkę. Młodsza siostrą Marii Konarowskiej jest Hanna Konarowska-Nowińska. To kolejna aktorka w rodzinie. Niedawno występowała w serialu "Chyłka. Rewizja". 14 lutego 2022 urodziła trzecie dziecko. Maria Konarowska też jest matką. Ma córkę Gaję.

Maria Konarowska z siostrą Hanną Konarowską-Nowińską
Maria Konarowska z siostrą Hanną Konarowską-Nowińską
Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości