Jakie warunki trzeba spełniać, by spotykać się z Tomem Cruisem? Lista wymagań jest pokaźna

Tom Cruise
Tom Cruise
Źródło: Getty Images
Tom Cruise to jeden z najbardziej znanych i cenionych aktorów na całym świecie. Choć sympatii dla zagranych ról nie można mu odmówić, wątpliwości wielu osób budzą jego prywatne poczynania. Niedawno do mediów trafiła informacja, że potencjalna kandydatka na partnerkę gwiazdora musi spełniać konkretne warunki. Niektóre z nich naprawdę zaskakują.

O relacjach, małżeństwach i rozstaniach Toma Cruisa mówi się od dawna. Aktor spotykał się bowiem z najpiękniejszymi i najbardziej znanymi kobietami na świecie. Był trzykrotnie żonaty. Czy zazna szczęścia u boku kolejnej wybranki? Przyszłą panią Cruise czeka niemałe wyzwanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

26022024_CAPITOL_GUZIK_TREMA
Anna Guzik o tremie, rytuałach i oglądaniu siebie na ekranie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Tom Cruise ma listę wymagań dla potencjalnej partnerki

Jeszcze do niedawna Tom Cruise pojawiał się publicznie w towarzystwie o 25 lat młodszej od siebie modelki. Para nigdy jednak nie potwierdziła, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Według doniesień mediów zza oceanu wszystko wskazuje na to, że gwiazdor obecnie jest jednak wolny. Jak podają brukowce, 61-letni aktor ma specjalną listę wymagań, które musi spełniać jego potencjalna wybranka serca.

Głównym warunkiem ma być dla artysty zachowanie pełnej dyskrecji w sprawach prywatnych. Jego ukochana, jej znajomi i rodzina muszą zapewnić, że nie będą dzielić się intymnymi szczegółami relacji z osobami postronnymi, a zwłaszcza mediami. Kolejnym "wymaganiem" jest wzrost kobiety. Tom Cruise ma bowiem uważać, że nie wypada pokazywać mu się publicznie z partnerkami znacząco wyższymi od niego samego. Tym samym potencjalna ukochana powinna być podobnego do niego wzrostu i/lub zrezygnować niemal całkowicie z noszenia butów na wysokim obcasie.

Najwięcej kontrowersji w tym temacie wzbudził jednak ostatni punkt listy. Gwiazdor bowiem zastrzega, że jego ukochana musi dołączyć do kościoła scjentologicznego, z którym on sam od lat jest związany. Co ciekawe, według medialnych doniesień to właśnie ta kwestia przyczyniła się do rozpadu wielu relacji aktora, w tym małżeństwa z Katie Holmes.

Tom Cruise - związki i życie prywatne

Tom Cruise miał kilka znaczących związków w życiu. W latach 80. spotykał się z Diane Cox, Melissą Gilbert, Heather Locklear, Rebeccą De Mornay, Patti Scialfą oraz Cher. W styczniu 1986 roku poznał Mimi Rogers, z którą ożenił się w 1987 roku. Niestety zaledwie 3 lata później para zdecydowała się na rozstanie.

W 1990 roku na planie "Szybki jak błyskawica" poznał Nicole Kidman, która została jego drugą żoną. Mieli dwoje adoptowanych dzieci: Isabellę Jane i Connora Antony'ego. Na rozwód zdecydowali się po 11 wspólnie spędzonych latach w atmosferze skandalu. Aktorce miało bowiem przeszkadzać zaangażowanie męża w działania kościoła scjentologicznego.

Zdjęcie Nicole Kidman wychodzącej od prawnika tuż po uzyskaniu rozwodu z aktorem do dziś jest jednym z najchętniej komentowanych w historii światowego show-biznesu.

Tom Cruise wdał się następnie w krótki związek z Penélope Cruz, który rozpoczął się na planie filmu "Vanilla Sky". W czerwcu 2005 roku oczy milionów osób były skierowane na wieżę Eiffla, gdzie oświadczył się Katie Holmes. Rok później byli już małżeństwem. Owocem ich związku jest córka, Suri. W 2012 roku aktorka złożyła pozew o rozwód. Głownym powodem miały być różnice w poglądach religijnych i obawy przed negatywnym wpływem na dorastające dziecko.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości