David Beckham złożył żonie urodzinowe życzenia. Sentymentalne nagranie robi furorę w sieci!

David Beckham
David Beckham
Źródło: Getty Images
David i Victoria Beckhamowie tworzą jedną z najpopularniejszych par światowego show-biznesu. Ich losy śledzą miliony fanów na całym świecie, a gdy zakochani świętują ważne chwile, internauci chętnie się w to angażują. Tym razem piłkarz w wyjątkowy sposób uczcił 50. urodziny Victorii Beckham. W sieci pojawiło się wzruszające nagranie!

Victoria i David Beckhamowie tworzą najgorętsze małżeństwo w historii światowego show-biznesu. Gdy się poznali, on był początkującym piłkarzem, pełnym nadziei na podbój świata, a ona — wielką gwiazdą zespołu Spice Girls. Poznali się w 1997 roku i właściwie z miejsca połączyła ich miłość. Zaledwie dwa lata później na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Są razem od ponad 20 lat i wciąż tworzą duet niezniszczalny — jak sami twierdzą, przeżyli niejeden sztorm.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Joanna Jędrzejczyk o miłości i szukaniu ideału. "Często jesteśmy zaślepieni na prawdziwą miłość"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

David Beckham złożył ukochanej życzenia

Odkąd media społecznościowe stały się popularne na całej szerokości globu, użytkownicy chętnie dzielą się za ich pośrednictwem ważnymi chwilami z życia. Nieodłącznym elementem ważnych wydarzeń stało się celebrowanie ich ze światem. Gwiazdy chętnie dołączają do trendu, świętując w mediach społecznościowych m.in. urodziny bliskich! Tym razem do grupy dołączył David Beckham.

Jego ukochana żona Victoria Beckham 17 kwietnia świętuje urodziny. W tym roku okrągłe bowiem 50! Z tej okazji były piłkarz przygotował dla ukochanej niemałą niespodziankę. Na instagramowym profilu opublikował specjalnie przygotowane na tę okazję wideo, które zachwyciło internautów. Jest to coś w rodzaju krótkiej historii z życia solenizantki. Nie mogło zabraknąć również życzeń płynących prosto z serca!

Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej żony… Zbliżając się do tych urodzin, powinnaś spojrzeć wstecz i być dumna z tego, co osiągnęłaś i co zbudowałaś — z Posh Spice, z kobiety biznesu i oczywiście z poślubienia kapitana Anglii. Ale twoim największym sukcesem są dzieci. Prowadzisz je, kochasz i uczysz… One kochają cię nie do opisania, wszyscy bardzo cię kochamy. Miłego dnia, zasługujesz na to wszystko
- napisał David Beckham.

Nagranie rozpoczynają krótkie życzenia od dzieci. Brooklyn i Romeo mieli wówczas po kilka lat. W dalszej części widzimy fragmenty dzieciństwa gwiazdy, jej młodości, a także kariery, która rozwijała się w zespole Spice Girls.

Victoria Beckham podsumowuje minione lata

Również w mediach społecznościowych samej zainteresowanej nie mogło zabraknąć specjalnego postu! Victoria Beckham w dniu urodzin pochwaliła się zdjęciami z dzieciństwa. Została na nich uwieczniona zarówno solo, jak i w objęciach kochających rodziców.

Przez lata kariery Victoria Beckham przeszła ogromną metamorfozę. Niegdyś uważano ją za ikonę kiczu, teraz wciąż pozostaje ikoną, ale trendów i stylu. Gwiazda w najnowszym wpisie nie ukrywa, że gdyby nie rodzina, byłaby dzisiaj w zupełnie innym miejscu.

Rodzina jest wszystkim... Nie byłabym tym, kim jestem dzisiaj bez mojego pięknego męża, cudownych dzieci i rodziców!!
- napisała.

Warto dodać, że Beckhamowie doczekali się czwórki dzieci: Brooklyna, Romeo i Cruza oraz córki Harper. Potomkowie są oczkiem w głowie sławnych rodziców, jednak para nigdy nie zapominała o sobie. Dzięki miłości udało im się przezwyciężyć trudne chwile, których w trakcie kariery piłkarskiej Davida Beckhama nie brakowało. Zawsze byli dla siebie wsparciem i są nim do dzisiaj!

Victoria Beckham, David Beckham. 1999 rok
Victoria Beckham, David Beckham. 1999 rok
Źródło: Getty Images
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości