Jakub Rzeźniczak z ukochaną zrobili sobie takie same tatuaże. Wybrali nietypowy wzór

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Jakub Rzeźniczak, piłkarz, Wisła Płock

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka przypieczętowali łączące ich uczucie w nietypowy sposób. Para zrobiła sobie takie same tatuaże. Wybrali wzór roślinny. "Nasz… drugi wspólny tatuaż" - napisał piłkarz pod filmikiem ukazującym proces ich powstawania. Romantycznie?

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka zdają się nie widzieć świata po sobą. Ich relacja, choć rozpoczęta w niesprzyjających okolicznościach, kwitnie. Piłkarz ochoczo komplementuje ukochaną w mediach społecznościowych, ona odwzajemnia się tym samym. Teraz zakochani zrobili sobie takie same tatuaże, a sesją w studio pochwalili się w sieci.

Sami zobaczcie. Romantyczny gest?

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły"
Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka zrobili sobie takie same tatuaże

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka mimo złej prasy wydają się być szczęśliwi. Udowadniają każdego dnia wszystkim tym, którzy sądzili, że ich romans to tylko "chwilowy kaprys piłkarza", że się mylili. Para nie tylko powiększyła rodzinę o nowego członka, adoptując ostatnio drugiego pieska rasy cavalier, ale teraz również przypieczętowali swoją miłość na skórze nowym tatuażem.

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak postawili na wzór roślinny. Oboje zdecydowali się na umieszczenie go na przedramieniu. Procesem powstawania tatuażu pochwalili się na Instagramie. Zobaczcie filmik.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - historia miłości

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka oficjalnie potwierdzili związek w sierpniu 2021 roku, zaledwie dwa miesiące po rozstaniu piłkarza z ciężarną wówczas modelką - Magdaleną Stępień. Ich relacja od początku była owiana złą sławą. Opinia publiczna zarzucała nowej partnerce zawodnika Wisły Płock rozbicie jego rodziny. Oboje jednak zdawali się nie zwracać uwagi na nieprzychylne komentarze. W grudniu zaręczyli się w helikopterze podczas lotu nad Nowym Jorkiem. Paulina Nowicka pochwaliła się pokaźnym brylantem na palcu.

W tym czasie Magdalena Stępień walczyła w Izraelu o zdrowie ich syna Oliwiera, który cierpiał na rzadki nowotwór wątroby. 28 lipca 2022 roku media obiegła tragiczna informacja o śmierci chłopca. Od tamtej pory medialne wojny pomiędzy modelką a piłkarzem ucichły. Jakub Rzeźniczak buduje związek z Pauliną Nowicką. Założyli wspólne konto na Instagramie, na którym relacjonują rozwój ich relacji i najważniejsze momenty życia. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

Pozostałe wiadomości