Magdalena Stępień

Magdalena Stępień - uczestniczka "Top Model"

Magdalena Stępień – urodzona 14 maja 1991 roku w Oleśnicy polska modelka, postać medialna.

Magdalena Stępień – pochodzenie

Magdalena Stępień pochodzi z Oleśnicy, gdzie wychowywana była przez matkę. Jej ojciec, z pochodzenia Rosjanin, nie utrzymywał kontaktu z córką, ani też z jej matką. Jako nastolatka wyjechała do Londynu.

Magdalena Stępień – kariera modelki i program "Top Model"

Magdalena Stępień próbowała swoich sił w modelingu. Rozpoznawalność przyniósł jej udział w 2015 roku w 5. edycji "Top Model", telewizyjnego programu reality show, emitowanego na antenie TVN, w którym wybrane w castingach dziewczyny, a od czwartej edycji także mężczyźni, walczą o kontrakty z agencjami modelek i sesje na okładkę znanych magazynów. W programie odpadła tuż przed finałem.

Po udziale w programie wzięła udział w wielu sesjach zdjęciowych i projektach.

Magdalena Stępień – życie prywatne, śmierć synka Oliwierka

Magdalena Stępień była związana z Jakubem Rzeźniczakiem, polskim piłkarzem, na co dzień grającym w klubie Wisła Płock. Ich związek był szeroko komentowany, głównie z powodu głośnego rozstania. Modelka była wtedy w ósmym miesiącu ciąży.

Para miała syna Oliwiera, który urodził się 16 lipca 2021 roku. 22 stycznia 2022 roku Magdalena Stępień na swoim profilu w mediach społecznościowych poinformowała, że jej syn jest chory na nowotwór. Po walce z chorobą chłopiec zmarł 27 lipca 2022 roku.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak – historia związku

Jakub Rzeźniczak jest piłkarzem, wychowankiem łódzkiego klubu Widzew. W 2004 roku rozpoczął swoją karierę w klubie Legia Warszawa, z którym zdobył pięć tytułów mistrzowskich, sześć pucharów krajowych i Superpuchar Polski. W latach 2017 – 2019 był piłkarzem Qarabag Agdam, a od 2019 Wisły Płock.

Zagrał w dziewięciu spotkaniach reprezentacji Polski prowadzonej przez Leo Beenhakkera.

Jakub Rzeźniczak znany jest ze swoich licznych i burzliwych związków. Był mężem Edyty Zając, polskiej modelki i finalistki konkursu Miss Polonia 2014 . Ze związku z Eweliną Taraszkiewicz ma córkę Inez (urodzoną w 2017 roku), a w 2021 roku zaręczył się z Pauliną Nowicką.

Magdalena Stępień – Instagram

Magdalena Stępień prowadzi konto na portalu społecznościowym Instagram (@magdalena___stepien).

Źródło zdjęcia głównego: x-news