Jakub Rzeźniczak pochwalił się nowym członkiem rodziny. "Czujemy wielką radość"

Jakub Rzeźniczak pochwalił się nowym członkiem rodziny
Jakub Rzeźniczak pochwalił się nowym członkiem rodziny
Źródło: MWMEDIA
Jakub Rzeźniczak wraz z żoną Pauliną Nowicką podzielił się na Instagramie radosną nowiną z internatami. Okazało się, że małżeństwo zaadoptowało pieska. Pokazali nagranie z pupilem.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka podzielili się radosną nowiną na Instagramie. Małżeństwo opublikowało zdjęcie, na którym ściskają swoje dwa psiaki — Lunę i Moli, a także nową członkinię ich rodziny — Sarę. Jak się okazało, piłkarz wraz z ukochaną postanowili zaadoptować suczkę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Małgorzata Rozenek-Majdan o pracy w telewizji
Małgorzata Rozenek-Majdan o pracy w telewizji

Jakub Rzeźniczak pochwalił się nowym członkiem rodziny

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka napisali:

"Życie bywa przewrotne. Odwiedziliśmy schronisko z powodu akcji #DOGadani #sPAROWAni, w której bierzemy udział. Tam spotkaliśmy Sarę, zakochaliśmy się od razu i wiedzieliśmy, że musi być z nami. Sytuacja Sary jest skomplikowana, dlatego na tę chwilę możemy mieć ja tylko na okres tymczasowy, mamy jednak nadzieje, że sprawa potoczy się po naszej myśli i zostanie z nami już na zawsze" - czytamy.

Kilka godzin później piłkarz udostępnił nagranie z nową członkinią rodziny.

"Pierwsze chwile Sary z nami. Początkowo była bardzo wystraszona, musiała dużo przeżyć w swoim krótkim pieskim życiu. Coraz śmielej bawi się z Luną i Moli i z każdą chwilą czuje się coraz spokojniejsza. Zaliczyliśmy już pierwszą kąpiel i oczywiście siusiu w domu, ale wszystkiego się nauczymy. Bardzo się cieszymy, że możemy dać dom Sarze" - napisał.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka — historia

Związek Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej niemal od początku wzbudzał wiele emocji. Para nie kryła swojego płomiennego uczucia i mimo wielu nieprzychylnych komentarzy wciąż pojawiała się w mediach. Po kilkunastu miesiącach spędzonych razem postanowili powiedzieć sobie sakramentalne "tak" na jednej z amerykańskich plaż. W poniedziałek 28 listopada media obiegła niespodziewana wiadomość o ślubie Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej. Para zdecydowała się na kameralną ceremonię na plaży w Malibu. Wśród gości znaleźli się najbliżsi znajomi i rodzina nowożeńców. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu otoczeni kwiatami.

W kilka chwil w mediach pojawiły się dziesiątki komentarzy dotyczących tego, jak wyglądała ceremonia. Uwadze internautów nie umknęła zjawiskowa suknia panny młodej. Dziennikarka sportowa zdecydowała się bowiem na tiulową kreację z odsłoniętymi ramionami i bogato zdobionym gorsetem. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości