Jakub Rzeźniczak zaskoczył wyznaniem. Publicznie zwrócił się do żony

Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak
Źródło: MWMEDIA
Jakub Rzeźniczak zdecydował się w oryginalny sposób uczcić 31. urodziny małżonki - Pauliny Rzeźniczak. W związku z tą okazją piłkarz opublikował na Instagramie specjalny post, do którego dołączył wyjątkowe wideo.

Jakub Rzeźniczak od ponad roku jest mężem Pauliny Rzeźniczak (wcześniej znanej jako Nowicka). Parze niedawno urodziła się córeczka. Zakochani nie ukrywają swojego szczęścia i chętnie dzielą się prywatnymi chwilami za pomocą mediów społecznościowych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Kasia i Andrzej z "Goggleboxa" szczerze o związku, kłótniach i niekończącym się miesiącu miodowym
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jakub Rzeźniczak w wyjątkowy sposób uczcił urodziny żony

W nowym poście na instagramowym koncie Jakub Rzeźniczak opublikował poruszający wpis w związku z 31. urodzinami Pauliny Rzeźniczak. Zamiast tradycyjnych życzeń sportowiec zdecydował się na osobisty i pełen emocji post. Dodatkowo piłkarz na swoim instagramowym profilu opublikował nagranie dokumentujące różne momenty z ich wspólnych chwil zakochanych.

Na wideo możemy zobaczyć Paulinę i Jakuba Rzeźniczaków podczas wielu prywatnych momentów oraz w towarzystwie nowonarodzonej pociechy.

"Kochana żono dziś twoje urodziny. Te obrazki same mówią jak cudowna jesteś. Kochamy cię wczoraj, dziś na zawsze" - napisał sportowiec.

W odpowiedzi na wpis męża, Paulina Rzeźniczak również nie kryła swoich uczuć. Żona Jakuba Rzeźniczaka pozostawiła krótki, ale niezwykle wymowny komentarz ucinając w ten sposób wszelkie niedawne spekulacje mediów na temat kryzysu w małżeństwie zakochanych.

"Kocham cię, dziękuję" - odpisała Paulina Reźniczak dodając do swojej odpowiedzi emotikonę serduszka.

Paulina i Jakub Reźniczakowie w wyjątkowej sesji zdjęciowej

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie jeszcze przed narodzinami maleństwa chętnie dzielili się doświadczeniami związanymi z chwilami oczekiwania na córeczkę. Aby uczcić ten wyjątkowy czas w ich życiu słynna para postanowiła wziąć udział w odważnej sesji zdjęciowej.

Paulina Rzeźniczak zaskoczyła wszystkich prezentując się na zdjęciach topless. Gwiazdorskie małżeństwo na zaprezentowanych w sieci fotografiach ubrane jest jedynie w klasyczne jeansy.

"Tak bardzo nie możemy się doczekać" - brzmi treść opublikowanego przez żonę Jakuba Rzeźniczaka wpisu.

Pod udostępnionymi zdjęciami możemy przeczytać także wiele słów gratulacji od fanów.

"Paulina, no pięknie wyglądasz zdecydowanie ciąża ci służy";

"Ale piękne zdjęcia. Czekam razem z Wami" - pisali rozentuzjazmowani fani.

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie jeszcze przed narodzinami maleństwa
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie jeszcze przed narodzinami maleństwa
Źródło: Instagram @paulina_rzezniczak

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości