Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska o największym marzeniu aktorskim. Wspomniała o siostrze
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Aleksandra Popławska ostatnio w rozmowie z nami powiedziała, czy chciałaby zagrać na ekranie razem z córką. Aktorka wyznała, że mimo iż dziewczyna jest uzdolniona artystycznie, to wybrała inną drogą, jednak wspomniała o swojej siostrze Magdalenie Popławskiej. Co powiedziała?

Aleksandra Popławska jest znaną polską aktorką, podobnie jak jej siostra Magdalena. Obie panie z powodzeniem kierują swoją karierą i co chwilę możemy je oglądać w nowych produkcjach. Mimo wielu lat w zawodzie aktorki nie miały jeszcze okazji zagrać razem w produkcji. Choć obie pojawiają się w serialu TVN "Szadź", to nie miały wspólnych scen.

Aleksandra Popławska chciałaby zagrać z siostrą wspólną scenę

Aleksandra Popławska w "Szadzi" zagrała jedną z głównych ról — komisarz Agnieszkę Polkowską, która śledzi seryjnego mordercę Pawła Wolnickiego. Na platformie player.pl dostępny jest już trzeci sezon serialu, w którym mogliśmy zobaczyć m.in. Magdalenę Popławską, a także ukochanego Aleksandry Popławskiej — Marka Kalitę oraz jej kuzyna.

W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą Aleksandra Popławska powiedziała o pojawieniu się w serialu jej siostry.

- Zupełnie inne mamy role, ona gra dziewczynę z małego miasteczka, malarkę, artystkę, a ja komisarz Polkowską, czyli policjantkę, twardą babkę, także myślę, że będziemy też zupełnie inne. Prywatnie jesteśmy różne, ale z wiekiem te granice się zacierają, coraz więcej rzeczy nas łączy. Obydwie kochamy zwierzęta, mamy fantastyczne córki, dużo jest punktów, które nas łączą. Lubimy aktywny tryb życia — dodała.

Jak się okazało, panie nigdy ze sobą nie rywalizowały o role. Co ciekawe, w trzecim sezonie "Szadzi" oprócz siostry odtwórczyni głównej bohaterki mogliśmy zobaczyć również jej partnera, a także kuzyna.

- Nigdy nie było rywalizacji, wręcz przeciwnie, zawsze, jak któraś z nas nie może, to poleca siostrę. W serialu "Szadź" oprócz mojej siostry, gra mój partner Marek Kalita, który już pojawił się w nowym sezonie i jeszcze zagra mój kuzyn Dariusz Chojnacki. To jest rodzinny serial. Fantastycznie się z nimi gra, bo moja rodzina jest bardzo utalentowana (śmiech), więc jest fantastycznie — dodała.

Aleksandra i Magdalena Popławskie
Aleksandra i Magdalena Popławskie
Źródło: MWMEDIA

Aleksandra Popławska zagrałaby z córką?

Aleksandra Popławska i Marek Kalita są ze sobą od lat. W 2005 r. para powitała na świecie córkę Antoninę, która od października 2023 r. jest studentką Akademii Sztuk Pięknych. Ostatnio w rozmowie z nami aktorka powiedziała, czy chciałaby zagrać z córką na ekranie.

- Moja córka nie wybrała aktorstwa, studiuje na ASP, więc inny kierunek zupełnie, ale marzę o tym, żeby zagrać z moją siostrą, ale jakoś to nam nie wychodzi. W "Szadzi" pojawiłyśmy się, ale trochę się minęłyśmy, nie zagrałyśmy w sumie razem scen — wyznała.

Nie tak dawno siostry Popławskie udzieliły wspólnego wywiadu, w którym powiedziały nieco więcej o swoich relacjach.

"Kochałyśmy się, ale nie potrafiłyśmy wyrazić tego słowami. Długo nie było między nami silnej więzi" - powiedziała Aleksandra Popławska.

Wspólny pokój sprawił, że byłyśmy na siebie skazane i każda z nas ostro walczyła o swoją przestrzeń, niezależność. Z jednej strony jesteśmy do siebie bardzo podobne – z wiekiem widać to coraz wyraźniej, ale w okresie dojrzewania była między nami przepaść. Bywało ciężko.
- dodała Magdalena Popławska.

Teraz ich relacje są bardzo dobre. Życzymy im wszystkiego dobrego.

Magda i Aleksandra Popławskie
Magda i Aleksandra Popławskie
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości