Gwiazdy

Jakub Tolak został ojcem. Aktor przedstawił córkę internautom. Wybrał piękne imię

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Jakub Tolak na ściance

Jakub Tolak został ojcem. Aktor i podróżnik o narodzinach pierwszego dziecka poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Na ten moment to my, przepełnieni różnej maści emocjami, poznajemy się z nową rzeczywistością" - napisał.

Jakub Tolak niedawno wraz z partnerką Zofią Samsel postanowili całkowicie odmienić swoje życie. Mieszkają i podróżują we własnoręcznie zrobionym kamperze. Kilka dni temu dołączyła do nich nowa lokatorka - córeczka, której dali na imię Antonina.

Jakub Tolak o narodzinach córki poinformował na Instagramie

Niedawno internauci próbowali rozszyfrować, jakie imię wybrali dla swojej córeczki Jakub Tolak i Zofia Samsel. Teraz okazało się, że nie tylko trafili w typowaniu, ale również, że pierwsze dziecko pary jest już na świecie. Mała Antonina przyszła na świat w piątek 10 czerwca o godzinie 20:01. Jak zapewnił aktor, dziewczynka jest zdrowa, a rodzina może już cieszyć się swoim towarzystwem w domowym zaciszu.

"Czas się przywitać. W jej imieniu i z jej imieniem. W miniony weekend wzięliśmy udział w filmie science fiction pt. "Poród". Role pierwszoplanowe. Ciągle zadajemy sobie pytanie - "jak przetrwała ludzkość?!" - wiedząc już jak odbywa się to, co najważniejsze. Dużo szacunku dla wszystkich, którzy się do tego przyczyniają. No nic, od piątku (10.06.2022 r., od godziny 20:01) jest z nami Tosia, dla obcych Antonina. Cała i zdrowa. Mamy nadzieję, że niebawem również szczerze szczęśliwa, że może poznawać się ze światem bliżej. Na ten moment to my, przepełnieni różnej maści emocjami, poznajemy się z nową rzeczywistością. Dziękujemy Wam za ogrom wiadomości, pytań i życzeń powodzenia całej akcji. Z taką ilością dobrych fluidów nie mogło się nie udać. Ściskamy, już w komplecie. I wysyłamy głośne "Hej!" od Tosi (w języku, który tylko ona rozumie) na przywitanie" - napisał.

Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę
Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl wspomniała dzień, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży. Zaznaczyła, że miała obawy, co do zdrowia dziecka. Źródło: Co za Tydzień

Jakub Tolak został ojcem. Aktor opowiedział o życiu w busie

Jakub Tolak wraz ze swoją partnerką Zofią Samsel postanowili, że wygodne lokum zamienią na własnoręcznie zrobionego vana mieszkalnego i od tamtej pory przemierzają świat w swoim domu na kółkach. Teraz dołączyła do nich mała lokatorka - Antonina. Para za pośrednictwem Instagrama opowiedziała, jak przygotowali swój dom na kółkach na przyjście dziecka na świat.

"To już czas na syndrom wicia gniazda. Tylko osobnego pokoju do tego nie mamy. Jeszcze do niedawna często słyszeliśmy pytanie: 'Jak Wy się tam mieścicie, na tych kilku metrach kwadratowych'? Teraz przyszedł czas na nowy problem. 'Jak chcecie zmieścić się tam z dzieckiem?' Biorąc pod uwagę, że niedowiarków było całkiem sporo już wcześniej, ufamy swojej intuicji i odpowiadamy jednogłośnie: taki problem, to nie problem. Zapewne na przestrzeni najbliższych tygodni/miesięcy, będzie wiele sytuacji 'pd górkę', ale co do vana i kontynuowania naszej przygody jesteśmy pewni. W małym domku powstaje właśnie małe łóżeczko. Niechaj mały człowiek polubi się z nim dobrze, wbrew przewidywaniom spania w trójkę nie planujemy (przynajmniej nie w standardzie), higiena związku musi zostać zachowana" - opisał Jakub Tolak.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości